Як завантажити кисті.

Якщо ви почали освоювати для себе програму Adobe Photoshop, то напевно з кожним днем відкриваєте для себе масу нових можливостей, які надає ця програма. Однією з її чудових функцій є робота з кистями. Кисті для Photoshop існують найрізноманітніші: прості, якими можна створювати різні лінії; кисті для створення особливих ефектів; і навіть кисті, які представляють собою вже готовий малюнок. В мережі можна скачати масу різноманітних кистей. Але як же тепер завантажити їх в Adobe Photoshop? Нижче приведена інструкція спеціально для вас.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Скачайте вподобані кисті з інтернету, збережіть в зручну для вас папку.
2
Ваші кисті Скачати у форматі архіву. Тепер кожен такий архів потрібно розпакувати. В папці з програмою Adobe Photoshop знайдіть папку, де зберігаються встановлені за замовчуванням кисті (якщо у вас версія англійською мовою, то ця папка називається «Presets» - «Brushes»). В неї розпакуйте або скопіюйте всі файли з розширенням .abr - це формат кистей.
3
Ви можете розпакувати свої кисті і в інше, більш зручне для вас місце, тільки в цьому випадку вам доведеться кожного разу вручну завантажувати потрібні кисті з цих папок. Якщо ви розпаковуєте кисті в інші місця, а не в папку «Brushes», то краще створіть кілька папок з різними тематиками, за якими розподіліть викачані пензлика - так ви не будете плутатися, коли почнете ними користуватися, бо якщо кистей занадто багато, знайти потрібну буває досить важко.
4
Відкрийте програму Adobe Photoshop (якщо вона була у вас відкрита в момент установки кистей, то закрийте її і відкрийте знову, щоб вона встигла виявити нові інструменти). Виберіть інструмент «Brush Tool» (або «Кисть» в російськомовній версії). Вгорі натисніть на іконку вибору кисті, потім натисніть на маленьку чорну стрілочку. Випаде меню з вибором всіх доступних кистей.
5
Знайдіть рядок «Load Brushes» («Завантажити кисті», якщо у вас російськомовна версія) і клікніть по ній. У вікні виберіть шлях до файлу, де зберігаються ваші пензлики і натисніть "ОК". Тепер ваші пензлики будуть відображатися в палітрі.
6
Якщо ви спочатку завантажили пензлика в папку «Brushes», то ваші кисті будуть перебувати там постійно. Повторіть четвертий крок і внизу в меню виберіть назву потрібного набору кістей.Вот і все. Бажаю вам приємної і творчої роботи в Adobe Photoshop!