Як влаштувати виставку.

Кожен експонент, ефективно проводить виставки, має свої власні секрети. Як правило, захід має одну мету - отримати нові ринки збуту виробленої продукції. Щоб досягти такої, необхідно знати, як організувати виставку так, щоб і відвідувачів залучити, і ефектно представити свій товар.
Вам знадобиться
  • - виставкові стенди;
  • - буклети;
  • - товар;
  • - приміщення для проведення виставки.
Інструкція
1
Орендуйте відповідне приміщення. Воно повинно бути просторим, обігрівається, якщо виставка планується взимку, вентильованим, якщо влітку. Крім того, слід звернути увагу на освітлення - це один з факторів успішної виставки.
2
Розподіліть обов'язки між співробітниками, які беруть участь в організації виставки. Персонал, який бере участь у влаштуванні та проведенні виставки, повинен володіти такими якостями: бути комунікабельним, володіти привабливою зовнішністю, відрізнятися витривалістю, мати певні знання про продукцію, яку компанія виробляє і продає.
3
Підготуйте запасний склад стендистів, провівши з ними інструктаж з приводу їхніх обов'язків.
4
Розробіть календар-графік, в якому розпишіть обов'язки кожного співробітника-учасника виставки, терміни виконання підготовчих робіт та інші важливі моменти, що стосуються пристрою експозиції.
5
За п'ятнадцять хвилин до відкриття виставки розставте своїх асистентів по їх робочих місцях. Видайте їм презентаційні сувеніри, буклети та інший матеріал.
6
Контролюйте завантаженість стендистов, організовуючи їх взаимозамещения для того, щоб співробітники могли трохи відпочити.
7
Обговорюйте підсумки кожного дня виставки зі своїми колегами, обмінюючись думками у відношення того, що можна поліпшити.
8
По закінченню виставки складіть звіт, в якому детально викладіть всі моменти, пов'язані з пристроєм і проведенням виставки, в тому числі і виникаючі проблеми. Такий звіт дозволить при влаштуванні нових виставок в майбутньому запобігти небажаним моменти.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: неорганізованість і незлагодженість дій персоналу загублять навіть саму гарну виставку! Інструктажу співробітників слід приділити особливу увагу.
Корисна порада
Не забудьте організувати охорону експонатів: на ніч виставковий зал ставити треба на сигналізацію, а в денний час залучати охоронні служби.