Як залучити клієнтів до турфірми.

Закріпитися на ринку туристичного бізнесу буває нелегко, оскільки між турфірмами можлива висока конкуренція. Власникам доводиться застосовувати все нові і нові способи для залучення клієнтів . У молодих бізнесів не завжди буває достатньо коштів на рекламу. Розглянемо основні способи залучення клієнтів , які підходять саме для туристичних компаній.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб залучення клієнтів - «сарафанне радіо». Відкриваючи турфірму, повідомте про неї знайомим. Частина з тих, хто прийшов скористається вашими услугамі.Еслі клієнти залишаться задоволені, вони порекомендують компанію друзям, оскільки люди роками користуються послугами одних і тих же туристичних фірм. За кілька років ви сформуєте групу постійних клієнтів .
2
Недорогим і ефективним способом залучення клієнтів в турфірму може стати контекстна реклама. Набираючи в пошукових слова, так чи інакше пов'язані з відпочинком і пошуком турів, користувачі будуть бачити сайт вашої турфірми.Заказать просування сайту можна через одну з компаній, що спеціалізуються на контекстній рекламі. Нерідко такі послуги надають фрілансери.
3
Створіть групи у соціальних мережах та блоги, в яких будуть вивішені цікаві та вигідні пропозиції. Залучайте користувачів, яким цікавий туризм. Це можна побачити в їхніх списках інтересів. Важливо, щоб хтось постійно, майже 24 години на добу, переглядав ці групи та блоги, відповідав на коментарі, давав консультації, запрошував нових клієнтів .Аналізіруйте їхні запити, адже це може дати поживу для роздумів над новими способами залучення клієнтів . Деякі турфірми пропонують великі знижки. Чи варто ставати однією з таких фірм? Підіть іншим шляхом: проінформуйте, що у вас нові цікаві маршрути для екскурсійних туров.Кліенти думають, що пропозиції турфірм розрізняються головним чином за ціною, а не за змістом. Доведіть, що це не так.
4
Попрацюйте над назвою турфірми. Не всі надають неймингу велике значення, проте назва трудиться над вашим іміджем круглі суткі.Некоторие турфірм названі занадто банально. Як правило, це що-небудь з приставкою -тур. Якщо ви створите яскраве, запам'ятовується назву, це вже дасть вам перевагу.
5
Привабливість турфірми для клієнтів іноді залежить від її розташування. До неї має бути зручно під'їхати - як на особистому, так і на громадському транспорті. Якщо турфірма знаходиться у дворах, намалюйте стрілки на асфальті або повісьте покажчики на прилеглі будинки, щоб вас можна було легко побачити. Це стосується і фірм, які відкриваються в спальних районах.Не бійтеся розташовувати турфірму там, де в неї є конкуренти: специфіка вибору людьми туру така, що вони зазвичай відвідують як мінімум 2-3 компанії, щоб визначитися з вибором подорожі. Добре, якщо ваша фірма буде знаходиться в оточенні собі подібних.
Кількість турагентств сьогодні настільки велике, що виникає резонне питання: чи знаходять подібні компанії достатню кількість клієнтів? На жаль, велика кількість туристичних фірм закривається протягом першого року роботи. Адже залучити клієнтів стає все складніше.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Створіть унікальна пропозиція, яка буде вигідно відрізняти вас від конкурентів. Незважаючи на перенасиченість ринку туристичних послуг, ви завжди зможете знайти вузьку нішу, яка ще не зайнята. Подієвий туризм, еко-туризм, поїздки на чемпіонати та концерти суперзірок - варіантів привернути увагу до своїх послуг дуже багато. Зрозуміло, винайти щось принципово нове в даній сфері вкрай складно. У такому випадку постарайтеся робити те, що і всі, але трохи інакше.
2
Виробіть корпоративну культуру спілкування з клієнтами. У даному випадку мова не йде про елементарну ввічливість і бездоганному сервісі, які, безсумнівно, також важливі. Продумайте технічну організацію роботи з потенційними споживачами послуг. В дане поняття входить оперативність обробки дзвінка, якісні телефонні консультації, швидкість підбору турів. Дуже часто клієнти відсіваються ще на первинному етапі тільки через те, що менеджери змушують їх довго чекати на лінії або НЕ передзвонюють вчасно. Виключіть подібні недоробки.
3
Підвищуйте довіру до вашої компанії. Як правило, потенційний турист вибирає ту компанію, яка вже давно працює на ринку. Зрозуміло, новостворене турагентство може виглядати підозрілим через почастішання скандалів з численними фірмами-одноденками. Якщо ваша компанія працює не так давно, активно створюйте їй позитивну репутацію. Використовуйте зв'язки з громадськістю, благодійні заходи, тематичні інтернет-форуми і блоги.
4
Розробіть програму лояльності клієнтів. Кожен мандрівник повинен залишитися на 100% задоволеним вашим сервісом. Намагайтеся передбачити всі потреби клієнта, попередити про можливі складнощі, нагадати про дату вильоту, а по поверненню - обов'язково поцікавитися враженнями. Саме в такому випадку він розповість про вас своїм знайомим і порекомендує як надійну компанію.
Корисна порада
Розробіть програму знижок постійним клієнтам. Особливо це актуально для пакетних турів, в яких ціна в різних агентствах однакова.