Як вивести шпори.

П'яткова шпора - нерідке явище в сьогоднішні дні. Її утворення може бути пов'язано з багатьма причинами: високі підбори, плоскостопість, незручне взуття, що створює дискомфорт ступень, різні травми стопи, зайва вага, яка створює велике навантаження на ноги.
Інструкція
1
Для позбавлення від шпор необхідно щовечора прикладати до п'ят листя лопуха. Потім зверху потрібно обмотати ступні тканиною або марлею і залишити на всю ніч. Якщо є можливість, робіть такі перев'язки і вдень. Тільки необхідно періодично міняти старе листя на свіжі. Таку ж процедуру можна проробляти і з листям подорожника.
2
малоприємна, але ефективним методом є компреси з часнику. Для цього необхідно подрібнити або надавити необхідну кількість часнику і прив'язати до п'ят. Можна носити днем або залишити на ніч. Але, якщо ви відчуєте печіння, компрес необхідно зняти.
3
Робіть масаж стопи. П'яти можна масажувати руками або, наприклад, використовуючи спеціальний масажер для ніг. Спочатку ви будете відчувати біль, але, роблячи такі вправи щодня, зможете поступово зменшувати розмір шпор і позбутися від них.
4
Також добре допомагає компрес з аптечної жовчі. Для цього потрібно змішати жовч з горілкою в співвідношенні 2: 1, змочити в суміші марлю або тканину і прикласти до п'ят, обмотавши зверху харчовою плівкою. Залиште компреси на ніч і робіть їх щодня, поки не зникне біль.
5
У сучасній медицині для лікування цього захворювання використовують ударно-хвильову терапію. Її суть полягає у впливі на запалену зону вібрацією, яка сприяє поліпшенню кровообігу, знімає біль, а також руйнує кісткові нарости, які заподіюють біль. Цей метод є дуже ефективним, і при його допомозі можна позбутися проблеми за кілька сеансів.
6
В деяких випадках, коли інші способи не допомагають позбутися болю, можна вдатися до хірургічного втручання, в результаті якого видаляється наріст на кістці. Зрозуміло, що після операції деякий час доведеться перебувати вдома і не навантажувати ноги, поки рани не загояться. Потім, поступово збільшуючи навантаження, можна повернутися до нормального способу життя.