Як вилікувати шишки від уколів. Як лікувати ущільнення після уколів.

Практично кожна людина хоч раз у своєму житті стикався з неприємними наслідками від медичних уколів. Освіта шишок часто прийнято вважати постійним супутником ін'єкцій. Як би там не було, з такими болючими проявами від уколів необхідно боротися.
Вам знадобиться
  • - йод
  • - капустяний лист
  • - медова коржик
  • - спирт
  • - алое
Інструкція
1
Якщо місце ін'єкції почервоніло, на дотик визначається гарячим, набряклим або почервонілим - швидше звертайтеся до лікаря. Такі симптоми означають розвиток абсцесу, запальні процеси в тканинах краще лікувати, як можна швидше.
2
Нанесіть йодну сітку на область ущільнень. Робиться це за допомогою ватної палички, кілька разів на добу.
3
Візьміть свіжий лист капусти, поріжте його ножем так, щоб виступив сік. Потім прикладіть цей листок до шишками. Можна залишити його на всю ніч. А якщо листок капусти зверху змастити медом, лікувальний ефект посилиться багаторазово.
4
Добре допомагає вилікувати шишки від уколів медова коржик. Для її приготування візьміть трохи вершкового масла, меду і жовток одного яйця. З цієї суміші приготуйте коржик і прикладайте її на хворе місце. Для посилення ефекту її можна щільно прикривати целофановою плівкою. В цьому випадку буде відбуватися прогрівання.
5
Якщо немає сил і бажання використовувати народні засоби, то придбайте в аптеці спеціальні мазі. В даний час вони є у великій різноманітності і досить ефективні. Порадьтеся з фармацевтом, вам напевно запропонують відмінну мазь.
6
Зробіть компреси. Вилікувати шишки від ін'єкцій добре допомагає самий звичайний спиртовий компрес. Перед тим як його поставити, обробіть шкіру вазеліном. Якщо шишки болючі і їх багато, використовуйте для обробки спеціальні мазі.
7
Візьміть кілька нижніх листочків алое, потримайте їх у холодильнику добу. Після цього листочки гарненько відбийте, накладіть на марлеву серветку і приклейте пластиром до шишки. Це має сприяти швидкому розсмоктуванню ущільнень.
8
Якщо самостійне лікування не допомагає позбавитися від шишок, то звертайтеся до лікаря. Вам призначать фізіологічні процедури, які здатні вилікувати ущільнення в дуже короткий час. Швидше за все, після декількох процедур від шишок не залишиться й сліду.