Як намалювати карту.

Якщо вам знадобилося створити карту або план (наприклад, для реклами, щоб пояснити покупцям, як вас знайти і т.д.), то для цього зовсім не обов'язково бути професійним топографом. Для створення простенької і красивою карти цілком підійде програма Adobe Illustrator. Навіть якщо ви не майстер роботи в цій програмі, нижче ви зможете знайти чітку інструкцію по створенню карти, з якою може впоратися навіть новачок. Отже, приступимо.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Illustrator
Інструкція
1
Скачайте або придбайте програму Adobe Illustrator, якщо її ще у вас немає. Встановіть її на свій комп'ютер.
2
Відкрийте програму, створіть новий веб-документ і натисніть кнопку «ОК».
3
Тепер вам необхідна карта, яку ви будете використовувати в якості зразка. Для цього в програмі Google Maps знайдіть потрібний вам ділянку карти і зробіть його скріншот (клавішею Print Screen). Збережіть скріншот в зручну для вас папку.
4
Тепер придумайте легенду для своєї картки. Виберіть кольори, якими позначите потрібну будівлю, сусідні будівлі, дороги і т.д.
5
Тепер будемо малювати дороги. Для цього виберіть інструмент «Line Segment Tool», з його допомогою намалюйте відрізки потрібного кольору, до яких можна додати обведення різної товщини і різного кольору. Виберіть позначення дороги, відкрийте вікно «Brush». Натисніть кнопку «Параметри», (кнопочка з трьома лініями вгорі), виберіть «New Brush». У діалоговому вікні виберіть «New Art Brush», потім натисніть "ОК". У вікні введіть ім'я кисті. Те ж саме виконайте для кожного типу дороги, якщо у вас їх декілька.
6
Тепер відкрийте файл зі скріншотом через «Illustrator». Заблокуйте шар з цією картою за допомогою команд «Object» - «Lock» - «Selected». Виберіть кисть з дорогою і починайте з її допомогою обводити дороги на скріншоті.
7
Тепер перейдемо до будівель. Виберіть інструмент «Перо» і обрисуйте їм контур будівлі. За допомогою «Pen Tool» намалюйте кілька фігур, які поставите на задній план. Малюйте будівлі відповідно до тієї легендою, яку ви придумали вище. Краще нехай кольору будуть яскраві, але не занадто, а головне, щоб вони були зрозумілими. Тобто, не варто позначати газон фіолетовим кольором.
8
Додайте до своєї карті 3D-ефекти, щоб карта виглядала цікавіше, домалює дрібні деталі. Але не робіть занадто багато дрібних деталей - це тільки створить ефект засміченості. Ваша карта повинна бути чистою і ясною.