Як позбутися комплексів з приводу своєї зовнішності.

Невпевненість у власній красі заважає жити в гармонії з собою і отримувати задоволення від життя. Ви ніколи не замислювалися про те, що оточуючі ставляться до вашої зовнішності так, як ви самі дозволяєте їм думати про себе?
Інструкція
1
Ви усвідомлено перебуваєте на самоті, щоб ніхто ненароком не образив вас косим поглядом або грубим слівцем. Ви наполегливо відмовляєтеся вірити у власну привабливість, про яку навіть друзі втомилися вам нагадувати, махнувши на вас рукою. Якщо ці слова вірні, подумайте, у що перетворюєте власне життя. Подивіться на себе як би з боку. Кого ви бачите? Людини, колекціонує глузування на свою адресу? А тепер подумки обійміть себе і приготуйтеся до змін.
2
Встаньте біля дзеркала, яке б показувало ваше відображення в повний зріст. Розгляньте себе цілком, приділяючи увагу навіть самим незначним дрібницям. Вивчайте своє тіло уважно, не втрачаючи жодної деталі. Після цього скажіть вголос якомога голосніше і рішучіше: «Це я. Відтепер я люблю себе таким, який я є ». Повторюйте ці слова якомога частіше протягом усього дня.
3
Поспостерігайте за маленькими дітьми. Вони люблять бігати голяка і сприймають себе такими, які вони є. Тіло - інструмент, який діти використовують по максимуму. Замість того щоб думати про відображення в дзеркалі, у них є багато інших цікавих і радісних справ у житті, які доставляють їм справжнє задоволення.
4
Частіше посміхайтеся собі та іншим. Говорите компліменти своєму тілу, гідно приймайте їх від інших. Усвідомте свою важливість у цьому будинку, місті, на цій планеті. Ваша присутність на ній цінне саме по собі, а ще є рідні та близькі. І вони люблять вас не за красиві очі або античний профіль, а сприймають вашу особистість цілком, з усім багажем недоліків і переваг.
5
Які б метаморфози не відбувалися із зовнішністю, пам'ятайте про те, що ваше тіло унікально, іншого такого ж людини на землі немає. Ваше уявне невідповідність певним стереотипам, можливо, і є та родзинка, за яку вас люблять рідні люди. Прагніть ні до ідеалу, якого в природі не буває, а до самості. Адже якщо ви самі не любите себе, як вас полюблять інші?