Як одягатися дівчині маленького зросту. дівчата низького зросту що одягнути.

Якщо у дівчини невелике зростання, це зовсім не означає, що вона не може скласти конкуренцію довгоногим красуням. Навпаки, як свідчить статистика, сімейне щастя частіше поселяється під одним дахом з мініатюрним створенням. Головне, відчувати себе спокійною і впевненою, а малий зріст можна компенсувати правильним підбором одягу.
Інструкція
1
Вибираючи одяг, віддавайте перевагу тій, яка має вертикальний малюнок. Це зовсім не означає, що ви обов'язково повинні купувати сукні в смужку і виглядати, як африканська зебра. Достатньо, щоб вертикаль підкреслювалася формою крою і швів. Горизонтальних ліній уникайте - вони повнять і роблять фігуру приземистее. Також вам не варто вибирати одяг з великими, незграбними малюнками.
2
Зверніть увагу на приталені сукні, особливо сукні-футляри. Вони повинні здорово сидіти на вашій ніжній фігурці. Вам підуть сукні зі струмливими вертикальними складками. А ось сукні з товстих трикотажних тканин носити не рекомендується. Вибирайте сукні з у-подібним вирізом; краще, якщо талія буде трохи завищена, а рукав складе три чверті довжини (плаття без рукавів теж візуально подовжує фігуру). Відмовтеся від дуже довгих суконь і спідниць, але якщо підберете спідницю з розрізом ззаду - це для вас в самий раз.
3
Майте на увазі, що вам більше підійде темна, однотонний одяг. Якісь контрастні горизонтальні вставки ділитимуть фігуру на частини і ще більше вкорочувати вас. Світлі кольори і тканини з блиском візуально повнять.
4
Використовуйте жакети і піджаки довжиною трохи вище стегон, але вам не рекомендується при цьому носити двобортні жакети.
5
Вибирайте зручні вузькі брюки і туфлях з високим каблуком (але не більше 8 см). Вони завжди будуть виграшним варіантом для вас. Короткі ж штани, капрі, бриджі, навпаки, вам, швидше за все, не підійдуть. Як і взуття на платформі, яка посилить диспропорційність фігури. Врахуйте, що ходіння на шпильках виробляє особливу жіночу ходу «від стегна», яка справляє незабутнє враження на чоловіків.
6
Для прикраси і додання привабливості вашому вигляду правильно виберіть аксесуари: вони не повинні бути великими і масивними, і, головне, їх не повинно бути багато. Адже ви приваблива жінка, а не різдвяна ялина.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iPEyoxnH7wQ