Як вилікувати шкіру від прищів.

Прищі деколи виникають в самих різних місцях і псують зовнішній вигляд шкіри. Вони з'являються через підвищену функції сальних залоз на обличчі, грудях, спині. Найчастіше прищі або вугри докучають в підлітковому віці, але можуть турбувати деяких протягом усього життя. З цим явищем треба боротися, причому ні в якому разі не видавлювати прищі, а лікувати. Інакше на шкірі можуть залишитися рубці.
Інструкція
1
В першу чергу подбайте про регулярну і ретельної очищенні шкіри. Вмивайтеся вранці і ввечері за допомогою придатних до вашого типу шкіри косметичних засобів, частіше приймайте душ. Повністю видаляйте на ніч всю косметику з обличчя і не зловживайте нею. Навіть найдорожчі засоби, такі, як тональний крем, забивають пори і тим самим сприяють порушенню роботи сальних залоз.
2
Скорегуйте свій раціон харчування: для лікування прищів буде потрібно дотримуватися спеціальної дієти, вона дуже важлива. Налагодити роботу сальних залоз допоможе вживання овочів і фруктів, різноманітних круп, м'яса риби та птиці. А ось все гостре, солоне, жирне треба з меню прибрати. Це ж стосується і їжі, багатої білком. Усіляких газованих напоїв, випічки і кондитерських виробів, ароматизованих чаїв: все це призводить до збільшення числа прищів .
3
Але всі ці заходи - підготовчі. У боротьбі з прищами потрібен комплексний підхід. Тому без звернення до лікаря не обійтися. Спеціаліст дерматолог або косметолог проведе діагностику, зробить необхідні аналізи, встановить баланс гормонів в організмі. Тільки після цього стане ясна причина появи вугрів - у всіх вона різна, тому різним буде і лікування в кожному конкретному випадку. Лікар зазвичай призначає серію очищувальних і відновлюють шкіру процедур, іноді радить гормональне лікування. Обов'язкові чистки обличчя і спеціальні маски з активними компонентами, найчастіше підсушуючими. Ліки застосовуються різні, найбільш популярні Зінеріт, базірон, ськинорен - це досить ефективні засоби. Але часом допомагає навіть просте й дешеве дігтярне мило, якщо випадок не дуже запущений. Всі вищеназвані засоби не можна застосовувати більше 2 місяців, оскільки бактерії, що викликають утворення прищів , звикають до їх компонентів.