Як позбутися від рослинності на обличчі.

Одвічна проблема для жінок - небажане волосся на обличчі . Дієвими методами для їх видалення вважають вищипування, депилятории і віск, електролізіс, а також лазер. Більшість з них рятують вельми ненадовго. Обраний спосіб або ж їх комбінація залежить від бюджету, тимчасових витрат, і, звичайно, від стану самої шкіри.
Інструкція
1
Вищипування - найбільш простий і поширений, але не найідеальніший спосіб. Адже в результаті вищипування волосяний фолікул може запалитися, що призведе до появи рубців. Жорсткість і більш темний колір знову відросло волосків також не надихає. Тому косметологи рекомендують жінкам зі смаглявою шкірою, на якій зовсім небагато небажаних волосків, всіляко уникати цього методу, з огляду на те, що при вищипуванні число волосків буде виростати буквально в арифметичній прогресії.
2
Депілятори або крему здатні розчинити волосся біля самої основи кореня. При їх застосуванні вельми нерідкі і роздратування, і численні запалення, а ось ефективністю такі крему володіють недостатньо високою. Даний спосіб характеризується лише одним плюсом - невисокою ціною. Гарантований результат тримається всього лише тиждень - іншу.
3
Віск в видаленні зайвої «рослинності» вельми популярний. Цей спосіб прекрасно себе показав в зонах вушної раковини і верхньої губи, але при цьому абсолютно не придатний для зони нижньої частини обличчя, де волосся зазвичай більш жорсткі і грубі. Для жінок смаглявих, віск теж неприйнятний, т.к. досить часто порушується пігментація шкіри. Ефект даного методу видно протягом 2-6 тижнів.
4
Електролізіс грунтується на дії низьковольтного електричного струму, який руйнує волосяні фолікули. Дана процедура відрізняється дорожнечею, а й результат того вартий.
5
Лазер в видаленні небажаного волосся ідеально підходить для світлошкірих представниць прекрасної статі з волосками темного кольору. Але й смуглокожіх жінки при високій кваліфікації фахівців і за умови застосування лазерних апаратів нового покоління можуть розраховувати на відмінний результат. Але, про що варто пам'ятати, так це обов'язковість попередньої консультації у дерматолога перед проведенням даної процедури.