Як позбутися від миші полівки. отрута для мишей-полівок.

Практично на будь-якій дачі мешкають миші полівки, особливо якщо ділянка розташована недалеко від лісів і полів. Ці гризуни не тільки псують урожай, вони є переносниками ряду небезпечних захворювань і паразитів. Тому людини таке сусідство, природно, не може радувати. Але щоб позбутися мишей, потрібно докласти максимум зусиль, оскільки вони вельми живучі.
Інструкція
1
Один із способів боротьби з полівками заснований на давньому спостереженні. Помічено, що миші ніколи не селяться на тому місці, де сталася пожежа. Це пояснюється тим, що гризуни не переносять золу. Вона має лужну реакцію і коли налипає на лапки полівок, дратує їх ніжну шкіру. Тому миші воліють піти і знайти для себе інше житло. Пожежа в будинку, звичайно, влаштовувати не треба. Просто посипте деревною золою подпол і льох, підлоги, дворові будівлі. Пропорція - одне відро на 5 кв.м. Через кілька днів непрохані гості покинуть будинок.
2
З мишами можна боротися і традиційними методами - труїти їх. Приготуйте суміш з пшеничного борошна і будівельного гіпсу в рівних пропорціях. Насипте засіб в миску. Поруч поставте блюдце з водою. Коли миша поїсть і поп'є, гіпс застигне у неї в шлунку і призведе до загибелі. На таку приманку позитивно реагують майже всі шкідники, навіть найкмітливіші, адже вона не пахне отрутою. Але цей метод досить жорстокий. До того ж, не кожному приємно знаходити у себе на ділянці і в будинку трупи гризунів.
3
Можна піти більш гуманним шляхом. Відомо, що полівки не переносять запах молочаю, часнику, рябчика і чернокорня. Посадіть на городі побільше таких рослин, мишей стане набагато менше, основна їх маса піде туди, де немає неприємного для гризунів аромату. Для вірності можна відшукати миші ниє норки і закласти в них часточки часнику, риб'ячі голови або листя горіха - їх запахи шкідники теж не люблять.
4
полівок можна лякати і страшними для них звуками. Виконайте в порожніх пластикових пляшках отвори і під нахилом закопайте пляшки в землю. Коли в дірочки потраплятиме вітер, стане чути звук, схожий на тужливий свист. Миші його не виносять.
5
Зараз в магазинах продаються спеціальні ультразвукові відлякувачі гризунів. Ці прилади вельми ефективні. Але для роботи даних пристроїв потрібен джерело живлення - їх треба або тримати постійно включеними в мережу, або міняти батарейки. Коли відлякувач залишається включеним, миші покидають ділянку. Але як тільки він перестає працювати, вони повертаються.
6
У разі масового нашестя полівок всі перераховані вище методи не допоможуть. Доведеться використовувати хімічні засоби. Можна купити родентицид «Смерть щурам №1» і розкласти пакетики по норах або біля них, потім повторити процедуру через 5-7 днів. Але від таких заходів можуть постраждати домашні тварини.