Як визначити соціальний статус.

Сьогодні в постійному потоці людей досить непросто визначити, до якого колу відноситься та чи інша людина. Але, знаючи деякі засадничі принципи, можна без особливих зусиль визначити соціальний статус стоїть перед вами людини.
Вам знадобиться
  • одяг людини, гаманець, взуття, аксесуари, ручка, годинник, автомобіль
Інструкція
1
Зверніть увагу на одяг. Як правило, люди, що володіють високим соціальним статус ом, одягаються в досить дорогих магазинах, але при цьому їх образ не кричить про їх матеріальному становищі. Все досить лаконічно, стримано, зі смаком.
2
Одну з головних ролей грає взуття. Чим взуття дорожче, тим до більш високого класу належить знаходиться перед вами людина. Для чоловіків - це туфлі з натуральної шкіри високої якості. У жінок- вишукана взуття, що підкреслює елегантність і красу.
3
Подивіться на зап'ястя: немаловажним фактором, що допомагає визначити соціальний статус людини, є наявність годин. Причому не просто їх присутність, а їх марка і ціна. Тут діє таке ж правило, як і в попередніх пунктах: чим дорожче і авторитетніше, тим вище становище людини в суспільстві.
4
Зверніть увагу на жести цікавить вас людини. Чим вони впевненіше і лаконічніше, тим більше влади скупчується в його руках.
5
Також варто відзначити і манери. Правила етикету повинні чітко дотримуватися людьми з високим соціальним статус ом і нерідко ними нехтують люди, що належать до соціальним верствам нижчих щаблів ..
6
Подивіться на машину людини. Однак, якщо цікавить вас об'єкт водить машину економ класу, не варто відразу робити висновок про його соціальний статус е. Зверніть увагу на марку. BMV, Lexus і подібні машини часто вибирають забезпечені люди.
7
Можна звернути увагу і на гаманець. Якщо він дешевий, то з великою ймовірністю можна говорити, що перед вами людина з невисоким соціальним статус ом. Про зворотне свідчать дорогі гаманці з відсутністю відділення для дрібниці.
8
Відзначте різні аксесуари, наприклад, краватка, запонки і т.п. Зверніть увагу на ручку, якою користується людина. Як чоловіки, так і жінки, які мають високий соціальний статус , воліють пластиковим ручкам металеві та позолочені.
Статус малозабезпеченої сім'ї дає право на певний список пільг і субсидій. Допомога при придбанні житла, пільгова черга в дитячі садки, безкоштовні путівки в табори і просто одноразові грошові допомоги - повний список залежить від регіону проживання. Умова для отримання всіх цих благ одне - дохід на кожного члена сім'ї повинен бути нижче встановленого в конкретному регіоні мінімуму.
Вам знадобиться
  • - паспорта дорослих членів сім'ї;
  • - свідоцтво про шлюб;
  • - свідоцтва про народження дітей;
  • - довідка про доходи, складена за формою;
  • - довідка про склад сім'ї;
  • - ощадна книжка.
Інструкція
1
Насамперед порахуйте ваш підтверджений дохід, а також дохід чоловіка/дружини і розділіть його на кількість членів вашої родини. Якщо вийшла цифра нижче встановленого у вашому регіоні мінімуму, ваша сім'я має повне право на отримання статусу малозабезпеченої. Врахуйте, що в сім'ї обоє батьків повинні працювати або перебувати на обліку в Центрі зайнятості населення. Виняток - жінки, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною. Якщо один з батьків не працює без поважних причин, сім'я не може претендувати на отримання статусу малозабезпеченої.
2
Зверніться в районне Управління соціального захисту населення. Тут же можна отримати список необхідних документів. Візьміть бланк довідки про доходи за останні три місяці для заповнення її в бухгалтерії вашого підприємства. Врахуйте, що довідка повинна бути складена строго за формою; в разі її невідповідності документи не приймуть.
3
Якщо ви перебуваєте на обліку в Центрі зайнятості населення, отримаєте відповідну довідку там. До неї необхідно докласти трудову книжку. У Єдиному реєстраційному центрі запросите довідку про склад сім'ї. Зніміть копії з паспортів та свідоцтв про шлюб і народження дітей. Не забудьте оформити ощадну книжку в банку - на неї буде нараховуватися посібник.
4
З повним пакетом документів йдіть до Управління соціального захисту. Складіть заяву згідно шаблону, який є на інформаційних стендах управління. До заяви додайте довідки про доходи, оригінали та копії паспортів, свідоцтв про шлюб і народження дітей, довідку про склад сім'ї та ощадкнижку.
5
Уточніть, в який кабінет вам слід звернутися. Здавши документи, поцікавтеся, які довідки, коли і де ви зможете отримати. Врахуйте, що різні довідки можуть бути оформлені в різних кабінетах. Не соромтеся відразу ж уточнювати всі незрозумілі моменти, щоб не було необхідності приходити по одному і тому ж питанню кілька разів.
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили оформити статус малозабезпеченої сім'ї, не затягуйте процес. Врахуйте, що деякі документи мають обмежений термін дії.