Як вирізати фон.

У вас з'явився Photoshop, і вам не терпиться змінити свою фотографію, фотографію знайомих або будь-яку іншу вподобану картинку? Навчіться міняти фон фотографії на власний розсуд і бажанням - в цій статті ви дізнаєтеся про спосіб вилучення фону з фотографії, доступному навіть початківцям.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте зображення, з яким ви будете працювати. Якщо об'єкт на ньому чіткий і контрастний, а фон однорідного кольору - білий, чорний, або який-небудь ще, вам допоможе інструмент Magic Wand Tool.
2
Щоб отримати можливість застосовувати зміни до оригіналу завантаженого зображення, продублюйте основний шар і працюйте на копії.
3
Виберіть на панелі інструментів Magnetic Lasso Tool. Клацніть лівою кнопкою миші з обраним інструментом по будь-якому місцю на контурі потрібного об'єкту і починайте акуратно вести мишею по контуру - пунктир виділення буде сам лягати так, як потрібно. Такий спосіб підходить тільки в тому випадку, якщо фон одноколірний, а зображення контрастно з ним.
4
Після того, як контур об'єкта повністю виділився, замкніть виділення і натисніть Ctrl + Shift + I, щоб інвертувати виділену область. Замість об'єкта буде повністю виділений фон. Клацніть клавішу Delete - і ваш об'єкт виявиться на прозорому тлі, а попередній фон буде видалено.
5
Зніміть виділення (Deselect) і збережіть картинку. Тепер ви можете вставляти її на будь-які інші зображення.
6
Якщо ж ваш малюнок або фотографія мають різноманітний багатобарвний фон, що трапляється частіше, виберіть в панелі інструмент Pen Tool. Встановлюючи проміжні вузли, обводьте пунктирною лінією об'єкт на фотографії, збільшивши її для зручності. Намагайтеся нічого не пропускати, охоплює всі вигини контуру. Якщо ви зробили помилку, виберіть Convert Point Tool і подредактіруйте пунктирну лінію. Після цього відкрийте вкладку Path праворуч від Layers і Channels, і клацніть із затиснутою клавішею Ctrl по шару Paths. З'явиться активна виділена область. Далі ви можете знову инвертировать її і вирізати фон.
Для створення колажів часто доводиться переміщати об'єкти на інший фон. Забавно буде помістити свою фігуру на берег синього моря або в клітку з левом, замінивши нудну реальність у вигляді офісу або квартири.
Інструкція
1
Перед початком роботи продублюйте фотографію, щоб усі зміни проводити на новому шарі - в цьому випадку не постраждає основне зображення. Використовуйте поєднання гарячих клавіш Ctrl + J або команду Duplicate Layer («Дублювати шар») з меню Layer.
2
Вибір інструмента виділення залежить від кольору фону та контуру фігури людини. Якщо колір фону досить сильно відрізняється від виділяється об'єкта, зручно буде скористатися Magic Wand Tool («Чарівної паличкою»). На панелі властивостей налаштуйте параметри - розмір кисті і допуск (Tolerance), тобто різницю між відтінками кольору, яку інструмент ігноруватиме. Чим нижче цей показник, тим вибірково діє «Чарівна паличка».
3
Клацайте мишкою по фотографії навколо фігури людини. Щоб виділення підсумовувалися, на панелі властивостей натисніть Add selection («Додати виділення»). У міру необхідності міняйте розмір кисті і допуск. Після того як весь фон навколо фігури буде виділений, натисніть Ctrl + I або використовуйте команду Inverse («Інвертувати») з меню Select («Виділити»). Щоб вирізати фігуру, застосуйте поєднання гарячих клавіш Ctrl + X.
4
Можна скористатися інструментами з групи L - Lasso Tool («Лассо») і Magnetic Lasso Tool («Магнітне ласо»). «Магнітне ласо» дуже зручно використовувати, коли виділяється об'єкт за кольором помітно відрізняється від фону . В цьому випадку ви просто клацніть мишкою на контурі фігури, відпустіть клавішу і обводьте об'єкт - інструмент як би «прилипає» до контуру і сам визначає, де фон, а де фігура.
5
Якщо колірні відтінки не надто відрізняються, в складних місцях клацайте мишкою по його виділяє об'єкту, задаючи еталонний колір. Після того як виділення замкнеться, за допомогою гарячих клавіш вирізайте фігуру.
6
У інструменту Lasso немає таких складних налаштувань - вам доведеться обводити об'єкт самостійно. Для скасування неправильних кроків натисніть Ctrl + Bacspace.
7
Дуже зручно виділяти елементи зображення в режимі редагування швидкої маски. Натисніть D, щоб встановити кольори за умовчанням, і Q для переходу в потрібний режим. Виберіть інструмент Brush Tool («Кисть») і починайте зафарбовувати фігуру людини. Міняйте жорсткість і діаметр кисті в залежності від контурів об'єкта. Ви побачите, як зображення покривається червоною прозорою плівкою - захисною маскою.
8
Щоб зняти цю плівку, проведіть по зафарбовані місця пензлем білого кольору. Після того, як повністю закрасите фігуру, знову натисніть Q для повернення в звичайний режим. Інвертуйте виділення і натисніть Ctrl + X.
Корисна порада
Виділення можна коригувати. В меню Select виберіть команду Transform selection («Змінити виділення») і клацніть правою клавішею всередині рамки, що з'явилася. Відзначте опцію Warp. Змінюючи положення контрольних вузликів, ви зміните форму виділення.