Як привести в порядок ноги.

Краса жіночих ніг оспівана м ногімі поетами. І природно, що кожній жінці хочеться мати ідеальні ноги. Але якщо змінити форму самостійно жінки не в силах (це прерогатива пластичних хірургів), то зробити їх зовнішній вигляд практично ідеальним під силу кожній. Це зажадає лише регулярне виконання певних процедур.
Інструкція
1
Підкоригувати форму ніг можна за допомогою фізичних вправ. Адже немає нічого красивішого струнких щиколоток і пружних стегон. Та й жир над колінами не викликає захоплення. Для цього варто піти у фітнес-клуб. Там досвідчені інструктори підберуть необхідні вправи. Необов'язково ходити туди постійно - ці вправи можна виконувати і вдома. Але куплений абонемент у фітнес-клуб здорово дисциплінує, адже вдома частіше хочеться розслабитися і не навантажувати себе ще й фізичними вправами.
2
Якщо немає грошей на фітнес, то варто більше ходити пішки, а особливо по сходах. Це чудовий, а головне безкоштовний спосіб привести в тонус м'язи ніг.
3
Варто подбати про шкіру ніг. Досить часто жінки стикаються з такою проблемою, як целюліт. Це необов'язково проблема повних. І у худих буває ефект «апельсинової кірки». Вчені так досі і не визначили причину виникнення целюліту. Зате вироблено безліч способів боротьби з ним.
4
Можна звернеться до масажиста. Хороший спеціаліст зможе оцінити «масштаб лиха» і відповісти, чи зможе він допомогти і скільки часу це зажадає. Слід пам'ятати, що одним сеансом справа не обмежиться. Їх кількість визначається індивідуально в кожному конкретному випадку.
5
Хороший ефект дає масаж із застосуванням різних антицелюлітних кремів або гелів. Але і одне їх використання будинку може допомогти. Тут теж головне - регулярність застосування. Можна використовувати їх спільно з ручним масажером. Він сприятиме розсмоктуванню підшкірних жирових утворень, додатково підсилюючи проникнення корисних речовин в шкіру.
6
Гладкість шкіри досягається за допомогою застосування різноманітних скрабів. Скраби для тіла, як правило, мають більш великі і тверді частинки, у порівнянні зі скрабами для обличчя. Але і в цьому випадку слід орієнтуватися на стан своєї власної шкіри. Адже і шкіра на ногах може бути чутливою. Скраб сприяє видаленню ороговілих клітин шкіри, що дозволяє їй краще дихати і оновлюватися. Після нього добре буде нанести антицелюлітний засіб, так як воно краще проникне в шкіру через відкриті пори.
7
Не варто забувати і про зволоження шкіри ніг. Адже чиста, але в'яла шкіра не викличе ніякого захоплення. Влітку це може бути легка зволожуюча емульсія або молочко. А ось взимку варто звернути свою увагу на більш поживні засоби. Адже опалення і жорстка вода не сприяють підвищенню ступеня зволоження шкіри.
8
І на завершення - видалення волосся. Кожна жінка сама вибирає, який спосіб видалення волосся їй найбільше підходить. Зараз сучасна косметологія пропонує масу способів боротьби з небажаною рослинністю.