Як зв'язати ажурний бере.

В будь-який час року хочеться виглядати модно і елегантно. Така деталь гардеробу як бере ідеально підійде для цієї мети. Ажурний бере в'яжеться на кругових спицях, кількість петель розраховане на обхват голови 56 см.
Вам знадобиться
  • Вам потрібно:
  • - 350 г пряжі;
  • - кругові спиці № 2,5 і № 3,5;
  • - гачок № 4.
  • Щільність в'язання: 43 петель * 46 рядів = 10 * 10 см.
Інструкція
1
Візерунок 1: * 1 лицьова петля, 1 виворітна *, повторюйте від *.
2
Візерунок 2: * 1 лицьова петля, 1 петлю зніміть як виворітну, нитка простягніть перед роботою, повторюйте від *.
3
Візерунок 3: «зірочка» рапорт узору кратний 4, в'яжеться по кругу.1 ряд: * 1 лицьова петля, з 3 петель вивяжіте 3 петлі (про в'яжіть 3 петлі разом лицьовими, що не скидаючи про в'язані петлі з лівої спиці , накид і про в'яжіть ці ж 3 петлі ще раз лицьовими), повторюйте від *. 2 і 4 і всі парні ряди: лицьові петлі. 3 ряд: * з 3 петель вивяжіте 3 петлі (про в'яжіть 3 петлі разом лицьовими, що не скидаючи про в'язані петлі з лівої спиці, накид і про в'яжіть ці ж 3 петлі ще раз лицьовими), 1 лицьова петля, повторюйте від *. Повторюйте з 1-го по 4-й ряд.
4
Наберіть на спиці № 2,5 допоміжної ниткою 30 петель і про в'яжіть два ряди візерунком 1. Потім зв'яжіть робочою ниткою візерунок 2 - 254 ряду і допоміжної ниткою 4 ряди візерунком 1.
5
Після цього короткі сторони деталі з'єднайте горизонтальним трикотажним швом, при цьому пов'язану гумку розпустіть.
6
По верхньому краю планки наберіть на спиці № 3,5 180 петель і зв'яжіть 18 рядів візерунком 3.
7
У 19-му і наступних непарних рядах виконайте по шість убавленій (з двох «зірочок» вивяжіте одну, тобто з семи петель вивяжіте три петлі). При цьому робіть убавленія в шаховому порядку.
8
Коли на спиці залишиться 60 петель, в кожному непарному ряду про в'яжіть всі петлі по дві петлі разом лицьовими.
9
Коли на спиці залишиться вісім петель, стягніть їх робочою ниткою.
10
Решта кінчики ниток сховайте у всередину за допомогою гачка.
11
Готовий пов'язаний бере потрібно випрати в теплій воді.
12
Потім покладіть його на рушник, розправте і надайте форму.
Зверніть увагу
Ажурний бере Розмір: 48 см. Вам потрібно: 60 г пряжі "OREN BAYAN. MADAME TRICOTE" (100% бавовни, 200 м/20 г) білого кольору; гачок № 1. Основні візерунки: елементи за схемами 1-2; "Хаотична" сітка з "шишечками" ("сітка", виконана арками з 2-10 в. П. І ст/н - ст/4н, арки з в. П. Закріплювати ст. Б/н, на "сітці" довільно виконувати "шишечки").
Корисна порада
І не важливо, чи пов'язаний він з в'язанням спицями, просто в'язанням, можливо в'язанням гачком. Головне що, ми маємо можливість запропонувати, Вам, шановні відвідувачі, на нашому сайті великий вибір схем в'язання спицями моделей беретів, жилетів, для початківців та досвідчених, адже в'язання спицями це і відпочинок, і розвага і, іноді можливість заробити на своєму улюбленому хобі - в'язання спицями.