Як знайти свій стиль в одязі. Як одягатися стильно і недорого.

Будь-яка жінка завжди хоче виглядати ідеально, і для цього необов'язково мати приголомшливу фігуру і багато грошей. Адже навіть в найпростішій одязі можна побачити відмінний смак.
Вам знадобиться
  • Журнали, відео з тенденціями моди, стильовими напрямками.
Інструкція
1
Для того, щоб навчитися красиво і зі смаком одягатися, необхідно знайти свій індивідуальний стиль одягу, а потім підбирати під нього різні аксесуари. Наявність стилю у жінки - це вміння серед модних речей і аксесуарів підібрати саме те, що буде відповідати фігурі, способу життя, характеру. Для початку, потрібно проаналізувати, який стиль вам краще: сексуальний, елегантний, ексцентричний, грайливий або строгий.
2
Визначаємо цветотип зовнішності, а потім підбираємо під нього колірну гамму одягу. Необхідно знайти самі найкращі колірні поєднання в одязі.
3
Аналізуємо тип своєї фігури: недоліки та достоїнства. Важливо звернути увагу на ріст, талію та стегна. Це допоможе при виборі крою одягу, фактури і малюнків тканини.
4
Також важливо звернути увагу на людей, які вас оточують, як вони одягаються. Необхідно ґрунтуватися на образ життя, який ви ведете, обстановку навколо, заклади, які відвідуєте.
5
Щоб залишатися стильним, потрібно постійно стежити за тенденціями моди. Грунтуючись на моду і аналізуючи основні її напрямки, можна постійно доповнювати свій стиль цікавими аксесуарами.
6
Після того, як буде проведено аналіз зовнішності, фігури, оточення, способу життя і тенденцій моди, можна приступити до вибору індивідуального стилю. Якщо виникнуть труднощі з визначенням стилю, то можна звернутися за допомогою до фахівців.
Корисна порада
Щоб визначити свій стиль, потрібно переглянути всі стильові напрями і фотографії, як вони виглядають.
Створення власного стилю - це серйозна робота, яку неможливо здійснити за один день. Однак якщо ви поставите метою і будете йти до свого майбутнього образу поетапно, вам вдасться повністю перетворитися і висловити індивідуальність через зовнішній вигляд.
Інструкція
1
Визначте свій тип зовнішності. Для підбору одягу вам потрібно знати свій цветотип - знайдіть опису кожного з них в інтернеті і зіставте з вашими даними. Для вибору зачіски і макіяжу потрібно зрозуміти, яка форма вашого обличчя - кругла, овальна, трикутна. Постарайтеся чесно перерахувати недоліки і достоїнства власної фігури. Не перебільшуйте вади, просто майте їх на увазі, щоб грамотно приховати згодом. Складіть список плюсів і мінусів зовнішності.
2
Відповідно до отриманих відомостей підберіть моделі одягу, які будуть коригувати вашу фігуру. Потім складіть список квітів, підходящих до відтінку волосся і шкіри - окремо для косметики і для одягу. Якщо ви не впевнені у виборі, погортайте якісні авторитетні журнали про моду - в них часто дають поради і супроводжують їх наочними ілюстраціями. Щоб визначити, які кольори можна поєднувати в наряді, скористайтеся колірним кругом для художників і дизайнерів.
3
Подивіться передачі і почитайте книги про історію моди. Нерідко існуючі модні стилі ґрунтуються на тенденціях, які з'явилися десятки років тому. Розуміннявитоків і вдумливе їх вивчення набагато продуктивніше, ніж бездумне копіювання. До того ж ви зможете доповнити гардероб вінтажними елементами, підглянутими в історії.
4
Виберіть кілька стилів, які здаються вам найпривабливішими. Серед них знайдіть той, в якому зустрічаються форми і кольору, найбільше підходящі вам. Цей стиль варто приміряти на себе. Якщо ви не впевнені, що він вам підійде, спробуйте вбратися у костюми і зробити зачіски віртуально. Сфотографуйте, завантажте своє зображення в комп'ютер і в графічному редакторі змініть колір волосся, накладіть на своє зображення фотографії одягу в обраному стилі.
5
Вирушайте в магазин і зберіть там кілька повноцінних образів. Це повинна бути ваша особиста трактування певного стилю. Сфотографуйте в підібраних костюмах, а вдома через деякий час подивіться на фото свіжим поглядом. Якщо вас все влаштовує, можна сміливо оновлювати гардероб.