Як написати пропозицію про роботу.

Роботодавець, який потребує персоналі, повинен вміти скласти грамотне пропозицію про роботі. В оголошенні потрібно вказувати не тільки посаду та рівень заробітної плати, але і додаткові відомості, які привернуть увагу професійних кадрів.
Інструкція
1
Заголовком пропозиції про роботі має служити назва компанії. Краще вказувати фактичну назву, в дужках позначивши юридична при необхідності.
2
Нижче пишеться вакантна посада. Її найменування вводиться повністю: менеджер по роботі з регіональними представництвами, секретар-референт генерального директора і т.д.
3
Рівень заробітної плати пишеться через дефіс. Наприклад, 25 000-27 000 рублів. Якщо діє бонусна система або відсотки з продажу, це обов'язково вказується в оголошенні.
4
Адреса компанії.
5
Галузь і сфера діяльності компанії. Тут має бути опис, чим займається фірма, щоб здобувач міг уявити загальну картину робіт.
6
Конкурентні переваги компанії: дружний колектив, зручно розташований офіс, щоквартальні премії. Чим більше плюсів буде в оголошенні про роботі, тим більша кількість людей воно зацікавить.
7
Тип зайнятості. Може бути часткова, повний робочий день, віддалена робота або змінний графік.
8
Далі в оголошенні вказуються вимоги до кандидата: - вік; - стать; - утворення; - додаткова освіта; - досвід роботи; - знання іноземних мов; - знання технологічних процесів; - володіння комп'ютерними программамі.Пішіте про ті вимоги, які дійсно необхідні при роботі на даній посаді.
9
Опис вакансії. Тут потрібно детально розписати посадові обов'язки, які доведеться виконувати співробітнику. Не приховуйте наявність відряджень, ненормований робочий день, шкідливе виробництво. Це дозволить відразу відсіяти кандидатів, не готових на дані умови.
10
Контактна інформація. Вкажіть телефон, адресу електронної пошти, ім'я людини, відповідальної за підбір персоналу.