Як підключити кабельний модем.

Створення і налаштування домашньої локальної мережі необхідно починати з вибору модему . Варіантів може бути багато, і всі вони залежать від ваших бажань і типу з'єднання з інтернетом, який проведено до вас в квартиру.
Вам знадобиться
  • ADSL-модем або Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Давайте розглянемо варіант підключення до ADLS-інтернету. В даному випадку з'єднання з сервером провайдера відбувається через телефонну лінію. Придбайте ADSL-модем. Встановіть його недалеко від комп'ютера і підключіть пристрій до мережі змінного струму.
2
З'єднайте модем з телефонною лінією через порт DSL. Порт LAN використовуйте для підключення модему до мережевої карти комп'ютера.
3
Увімкніть комп'ютер і налаштуйте нове підключення до інтернету. Параметри даних налаштувань уточніть у вашого провайдера.
4
Тепер розглянемо варіант підключення до інтернету з використанням мережевого кабелю. В таких випадках вам буде потрібно придбати маршрутизатор. Врахуйте, що даний пристрій необхідно тільки в тому випадку, якщо ви хочете підключити декілька комп'ютерів або ноутбуків до одного кабелю інтернету.
5
Якщо ви плануєте підключити до мережі інтернет ноутбуки, то найрозумніше придбати Wi-Fi роутер (маршрутизатор). Це дозволить вам позбавитися від зайвих кабелів в квартирі, т.к. ноутбуки будуть з'єднані з маршрутизатором по бездротовому каналу.
6
Для підключення обладнання до кабелю з'єднання з інтернетом використовуйте порт Internet або WAN, для з'єднання маршрутизатора з комп'ютерами - порти LAN.
7
Знайдіть в інструкції до пристрою його IP-адресу. Введіть його в адресний рядок браузера будь-якого комп'ютера, підключеного до маршрутизатора. Відкрийте меню «Налаштування мережі інтернет» (Internet setup). Введіть необхідні значення в потрібні поля.
8
Перейдіть в меню "Налаштування бездротової мережі» (Wireless Setup). Введіть ім'я мережі і пароль для доступу до неї. Вкажіть типи передачі сигналу і шифрування даних.
9
Збережіть настройки. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. Підключіть до нього комп'ютери і ноутбуки, використовуючи для цього кабелі або Wi-Fi адаптери.