Як зробити сліпе зондування. чи підходить для зондування моршинська вода.

На превеликий наш жаль, не всі можуть похвалитися залізним здоров'ям. Всі ми хворіємо, і уникнути цього, як би нам не хотілося, на жаль, практично неможливо. Дуже неприємні, та загалом, як і всі хвороби, захворювання жовчовивідних шляхів і печінки. У цих випадках рекомендується проводити сліпе зондування .
Вам знадобиться
  • вода (мінеральна або звичайна), грілка
Інструкція
1
Вранці випити натщесерце склянку теплої мінеральної або звичайної води (можна пити ще й відвар жовчогінних трав). Рекомендуються такі норми: - Дітям, віком 5-10 років випивати 1/3 склянки - 10-14 років - половину склянки - старше 14 років - стакан
2
Для зондування ідеально підходять води середньої і малої мінералізації, наприклад: Нарзан, Боржомі, Миргородська, Арзні, Купель, Поляна Квасов, Смирновська, Славяновская. Мінеральні води допомагають жовчі розріджуватися, завдяки чому вона стає не такою в'язкою. Крім того, вони допомагають поліпшити рухові функції міхура.
3
Воду перед вживанням потрібно підігріти до 45-55С. Пити її так само потрібно по-особливому: на початку, робите два-три маленьких ковтки і лежите, хвилини 4 на правому боці або на спині, поклавши гарячу грілку на праве підребер'я. Але, оберніть грілку рушником, щоб не втрачати її тепло, а також, щоб уникнути опіків.
4
Тепло розслаблює м'язи жовчних шляхів і знімає спазм, якщо є, сфінктера протоки для виведення жовчі. Це сприяє нормальному відтоку жовчі. Після цього встаньте або сядьте, зробіть ще пару ковтків і знову брикатися на 4 хвилини з грілкою.
5
Через хвилин 20 прийняти жовчогінний сніданок, попередньо підігрітий до температури 38-40 ° С.
6
Запити ліки або «сніданок» 0,5-1 склянкою теплого, трохи підсолодженого чаю.
7
Лягти на лівий бік, поклавши грілку на правий бік і сховатися. Так потрібно лежати не менше 2 годин.
8
Продовжуйте пити підігріту мінеральну воду невеликими ковтками (тут уже можна вибити більше однієї склянки).
9
Після закінчення цієї процедури можна зробити пару глибоких вдихів животом (під час вдиху - надути живіт, під час видиху - навпаки, втягнути). Через 30 хвилин можна вже і поїсти.
10
Приблизно через годину відбувається потрібний акт дефекації (порції калу яскраво-жовтого або оливкового кольору).
Зверніть увагу
під час нагрівання, пляшка може лопнути. Щоб уникнути цього, потрібно її попередньо відкрити. А нагрівати рекомендується в каструлі з гарячою водою. Але, можна просто перелити мінеральну воду в металевий посуд і елементарно підігріти на вогні.
Корисна порада
Щоб уникнути неприємних відчуттів у правому підребер'ї, перед зондуванням прийміть спазмолітик.