Як сканувати текст.

Сканер - це, безсумнівно, дуже корисний пристрій. Воно дуже виручає, коли потрібно перенести якесь зображення чи текст з паперового варіанту в електронний. Зараз у багатьох сім'ях є багатофункціональні пристрої, які вміють і ксерокопіювати, і роздруковувати, і сканувати. Однак з функцією сканування і розпізнавання тексту впоратися буває не так вже просто. У цій статті ви зможете знайти докладну інструкцію про те, як відсканувати потрібний вам документ.
Вам знадобиться
  • - програма ABBYY FineReader
Інструкція
1
Перш за все, визначте, на що здатний ваш сканер. Більшість сучасних сканерів забезпечено функцією розпізнавання тексту, але все ж краще переконатися, що набутий сканер дійсно це вміє. У комплекті зі сканером напевно буде повне програмне забезпечення для цього пристрою, в тому числі і те, яке необхідно для розпізнавання тексту, проте дуже часто ці програми погано справляються зі своїм завданням. Тому переходите до другого кроку.
2
Скачайте програму ABBYY FineReader. Це одна з найпопулярніших і якісних програм для розпізнавання тексту.
3
Розбийте процес розпізнання тексту на кілька етапів: сканування тексту, розмітка, розпізнавання, збереження. Замість цього ви можете скористатися майстром розпізнавання текстів, але тільки в тому випадку, якщо вихідний ваш текст дуже високої якості, а структура тексту гранично проста.
4
Почніть процес сканування тексту. Вибирайте найякіснішу копію документа, якщо у вас їх декілька. Розшийте листи, якщо вони скріплені в одну папку або яким-небудь іншим чином. Якщо це неможливо без втрати будь-яких важливих даних, то не робіть цього. Щільно притискайте ваш текст до скла сканера. При необхідності використовуйте додатковий вантаж. Розташуйте текст на склі якомога рівніше.
5
Тепер використовуйте функцію «Очистити зображення». Якщо зображення повернене не так, як потрібно, то поверніть його правильно.
6
Вручну виберіть блоки тексту, вкажіть, де на зображенні знаходиться текст, де малюнок, де таблиця. Це полегшить і прискорить роботу програми.
7
Якщо у вашому тексті міститься таблиця, то виділіть її і скористайтеся пунктом «Аналіз структури таблиці». Вручну відкоригуйте положення табличній сітки.
8
Тепер натисніть на кнопку «Розпізнати все» і чекайте результату.
9
Перевірте в тексті орфографію, вручну або за допомогою Microsoft Word. Збережіть результати вашої роботи в потрібному вам форматі.