Як скласти бюджетну кошторис.

Бюджетна кошторис - документ, який встановлює ліміти грошових зобов'язань будь-якого бюджетної установи. Іншими словами, це документований план, який показує витрачання і надходження на рахунок установи грошових коштів.
Вам знадобиться
  • ПК, знання бухгалтерської справи, уважність
Інструкція
1
Складання кошторисів. На цьому етапі формуються показники бюджетного кошторису, які встановлюють обсяг і певний розподіл всіх напрямків грошового витрачання. Кошторис формується:
2
З урахуванням кодів прийнятої класифікації видатків з подальшою деталізацією до встановлених кодів статей (або ж підстатей) операцій сектора управління.
3
На період 1 фінансового кварталу, в повній відповідності з встановленими лімітами бюджетних зобов'язань на виконання і (або) прийняття певних бюджетних зобов'язань для того, що б забезпечити функцій установи.
4
Поділ витрат. Витрати бюджетної організації, наприклад оплата всіх комунальних послуг, можна розділити на:
5
Оплату наданих послуг з водопостачання (можна окремо по гарячого і холодного);
6
Оплату наданих послуг з опалення;
7
Оплату електроенергії;
8
Оплату наданих послуг з газопостачання;
9
Решту витрат на оплату інших комунальних послуг.
10
Затвердження кошторисів. Існує чітко поставлена схема ведення та затвердження кошторисів, яка встановлена головним розпорядником коштів бюджету організації. При цьому, існують кілька варіантів затвердження кошторисів:
11
Керівник розпорядника бюджету наділяється правом затвердження кошторисів підвідомчих установ (нижчестоящих одержувачів і розпорядників коштів бюджету);
12
Керівник кожної установи має право затвердження кошторису керованої ним установи;
13
Право затвердження кошторисів передається керівнику головного розпорядника коштів бюджету.
14
Ведення кошторисів. Порядок складання, порядок затвердження і ведення кошторисів, відповідно до статті 221, лежить на плечах головного розпорядника бюджету. Ведення кошторису - це внесення різних змін в межах встановлених організації обсягів лімітів бюджетних зобов'язань.
Зверніть увагу
Можуть не сходитися показники. Це може статися через елементарну неуважність. Тому вкрай рекомендується підходити до питання ведення кошторисів дуже відповідально.
Корисна порада
Порядок складання, ведення та затвердження бюджетних кошторисів приймається у формі документа, який повинен затвердити головний розпорядник коштів бюджету.