Як відіпрати дитячі речі.

Дитячі речі забруднюються набагато швидше, ніж дорослі. Відіпрати стійкі плями від їжі, трави та інших речовин досить просто. Але потрібно пам'ятати, що використовувати токсичні компоненти, що виводять бруд з одягу, потрібно обережно, адже у малюків може виникнути приступ алергії.
Вам знадобиться
  • - дитячий порошок;
  • - дитяче мило;
  • - кондиціонер;
  • - плямовивідник.
Інструкція
1
Якщо на одязі немає плям, але вона при цьому сильно забруднена, то замочіть речі в тазику на 1-2 години або виперіть на будь короткій програмі в пральній машинці. Порошку покладіть трохи менше норми, приблизно 100 мл. У середині циклу зупиніть машинку з водою і нехай речі трохи отмокнуть, потім увімкніть цю ж програму. Після чого виперіть речі з додаванням дитячого порошку - кількість засіб вказано на упаковці.
2
Білі дитячі речі можна кип'ятити в емальованому посуді. При такому вигляді обробки одягу відпираються не тільки свіжі забруднення, а й давно поставлені плями. Не забувайте помішувати речі і стежити, щоб кипіння було слабким, інакше піна буде щедрою.
3
Якщо забруднення переважно на рукавах, комірці або колінах, змочіть речі водою і потріть проблемні зони із застосуванням дитячого мила. Нехай одяг трохи полежить, щоб плями отмокла. Потім виперіть речі вручну або в пральній машинці.
4
Використовувати засоби для виведення плям небажано, але якщо стійке забруднення утворилося на новому одязі, то можна зробити виняток. Нанесіть на пляму будь плямовивідник. Зазвичай забруднення зникає з тканини моментально, але все ж краще трохи почекайте. Після обробки плями виперіть речі з дитячим порошком і ретельно прополощіть.
Зверніть увагу
Якщо дитина прийшла додому з вулиці в сильно забруднених речах, не відкладайте прання на завтра. За цей час бруд встигне проникнути в волокна тканини і відіпрати її буде набагато складніше.
Корисна порада
В останнє полоскання додавайте кондиціонер - він пом'якшить речі і пропрасувати їх буде легше. Також він пом'якшує одяг і сприяє усуненню часток порошку, що не отполоскать. Але використовувати можна тільки спеціальне дитяче засіб, так як кондиціонер для дорослих речей може викликати алергію.