Як накрутити на прасування.

Утюжки давно є майже у кожної жінки, адже у них різноманітний спектр використання. Праскою можна укладати і прямі, і кучеряве волосся. Сучасна заміна старої плойки і бігуді дозволяє розгладити кучеряве локони, відполірувати неслухняне волосся або зробити майже непомітні хвилі, що додають обсяг зачісці. З допомогою прасування укладка будь-якої складності стає менш трудомісткою.
Вам знадобиться
  • Волосся і утюжок
Інструкція
1
Після придбання прасування потрібно подумати і про здоров'я волосся. Він набагато безпечніше плойки, однак, не завадить додатковий догляд за волоссям, що не вимагає багато зусиль.
2
Після миття голови потрібно наносити вітамінну маску для волосся хоча б раз на тиждень, а також додатково використовувати термозахисні засоби для волосся, які є практично в кожному магазині. Їх потрібно наносити на вологе волосся перед сушкою феном або укладанням праскою, що також сприяє склеюванню посічених кінчиків
3
Накручувати волосся праскою можна від самих коренів або тільки кінчики. Повністю накрутити пряме волосся можна за лічені хвилини. Розмір локонів буде залежати від обраного прасування, чим тонше утюжок, тим менше вийдуть завитки. Мінімальний розмір поверхні в ширину 1.5 см.
4
Перед початком укладання утюжок потрібно включити, щоб він встиг прогрітися. Потім вибрати пасмо і біля коріння волосся затиснути її праскою, чи не відтягуючи час вертикально закручувати волосся, обертаючи півколом утюжок. Якщо перетримати утюжок на волоссі вийдуть гострі кути у завитушок і доведеться заново проробляти цю процедуру.
5
Іноді потрібно всього лише підправити зачіску, закручування кінчиків волосся назовні або всередину займає буквально кілька хвилин. Утюжок необхідно тримати під прямим кутом до оброблюваних пасмам, захопивши волосся трохи вище кінчиків, повертати його в потрібну сторону.
6
Утюжок також можна використовувати для накручування короткого волосся. За допомогою різних гелів або пінок для укладки зачісці можна надати розпатланий вигляд з легкими завитками.
7
Щоб зачіска довше трималася в первозданному вигляді необхідно після накручування волосся нанести лак для фіксації. Тоді до самого вечора можна не турбуватися і не заглядати постійно в дзеркало.
Зверніть увагу
Утюжок на відміну від плойки НЕ перепалює волосся, їм можна користуватися щодня, не хвилюючись, що волосся стане сухим і млявими.
Корисна порада
Якщо утюжок тільки з'явився у вашому арсеналі предметів для наведення марафету, краще заздалегідь трохи попрактикуватися укладати волосся, так як не завжди все відразу виходить.