Як визначити, що болить.

Будь-яке захворювання має свої прояви, відбиваючись або на зовнішності людини, або в незначній болю в будь-якому місці організму. Найчастіше на зовнішніх проявах захворювання не загострюють увагу, пов'язуючи симптоми з втомою, неправильним харчуванням і недосипанням. Розпізнати хворий орган можна спробувати самостійно, але ставити діагноз і призначати лікування може тільки лікар.
Вам знадобиться
  • Бажання дізнатися про стан здоров'я
Інструкція
1
Досить часто блідість шкірних покривів і набряклість тіла списується на затримку солей в організмі або підвищене споживання рідини. Насправді це перший показник захворювання нирок. Набряки можуть бути різного ступеня вираженості, найчастіше вони з'являються на обличчі.
2
Кровотеча з носа не буває безпричинним, можливо воно пов'язане з хворими судинами або інфекційним захворюванням. В першу чергу це сигнал зараження грипом.
3
Постійне бажання пити воду є сигналом теплового удару або інфекційного захворювання.
4
Сверблячка, поколювання і печіння в нижніх кінцівках пов'язаний з порушенням артеріального або венозного кровотоку, що говорить про варикозному розширенні вен або тромбофлебіті.
5
При переїданні, отруєнні і пухлини головного мозку часто турбує гикавка. Організм за допомогою гикавки видаляє зайві гази зі шлунка. Якщо в черевній порожнині протікає запальний процес, гикавка може бути болючою і тривалою.
6
Висип і свербіж верхніх шарів шкіри, слизових оболонок сигналить про наявність дерматиту, екземи або корости. Він може бути хронічним, гострим або локальним, є домінуючою ознакою шкірних захворювань.
7
Надмірна кількість газів в кишечнику називається метеоризмом, проявляється бурчанням, тяжкістю і болями в області живота. Це може бути пов'язано з курінням, нежитем, проковтуванням непрожований їжі, а також може бути симптомом дисбактеріозу, захворюванням жовчних шляхів і печінки.
8
За кольором шкіри також часто можна зрозуміти, що людина хвора. Шкіра з жовтизною може вказати на паразитарне поразка, цироз печінки і гепатит.
Зверніть увагу
Більшість проблем зі здоров'ям викликає стрес і депресія, тому в першу чергу потрібно перестати хвилюватися.
Корисна порада
Коли з'являється найменше занепокоєння з приводу стану здоров'я, необхідно звернутися до лікаря і пройти обстеження.