Як привчити дитину до молока.

Багато малят п'ють молоко і їдять всі молочні продукти із задоволенням, але є діти, які відмовляються вживати молоко навіть з какао. Але для нормального росту і розвитку діткам просто необхідно їсти сир і пити молоко. Першим завданням батьків є пошук правильного підходу до дитини, щоб допомогти йому захотіти пити молоко.
Вам знадобиться
  • Дитина, молоко, хитрість і терпіння
Інструкція
1
Умовляння не допомагають, загрози не мають сенсу, тому можна спробувати привчити дитини до молоку іншими методами. Для початку слід перестати змушувати дитини вживати молоко. Діти зазвичай беруть приклад з батьків, тому набагато ефективніше буде під час сніданку разом з малюком пити молоко, показуючи задоволення всім своїм виглядом. Адже дитина не розуміє, чому він повинен пити молоко, а батьки ні. І якщо малюк відмовлявся від молока тільки з шкідливості, приклад батьків поступово змінить ситуацію.
2
Якщо з вживанням незбираного молока виникають проблеми, можна спробувати давати малюкові молочні суміші, а потім поступово переходити на молоко. Крім того, є безліч варіантів смачних молочних коктейлів, спробувавши які не встоїть будь-яка дитина. Знаючи смаки малюка, коктейлі можна готувати з бананами, яблуками, малиною, полуницею та іншими фруктами і ягодами.
3
Варто провести кілька експериментів і навчитися робити найсмачніший коктейль, просите малюка допомогти у виборі інгредієнтів. Молочний коктейль більш корисний за рахунок містяться вітамінних продуктів, солодкість коктейлю можна додати за допомогою меду, в разі якщо дитина не алергік.
4
Також варто спробувати переключитися на кефір, ряжанку або йогурти. Вони не менш корисні для малюка, тільки потрібно звертати увагу на склад продукту і вибирати більш натуральні. Слід частіше готувати каші на молоці, наприклад манну або кукурудзяну. Цілком можливо, що дитини навіть не доведеться змушувати їсти кашку. Багато дітей визначають «смакота» продуктів за зовнішнім виглядом.
5
Якщо придбати гарний дитячий стаканчик з малюнком, яскраву трубочку, яку малюк зможе зігнути в будь-яку сторону, є велика ймовірність, що молоко з часом стане улюбленим продуктом.
Зверніть увагу
Молоко є важким продуктом і не кожен організм здатний його переварити. Якщо після прийому молока у дитини з'являється розлад шлунку, краще не давати молоко поки дитина сама його не захоче.
Корисна порада
Якщо із завзятістю змушувати малюка пити молоко, що не приводить до позитивних результатів, краще тимчасово залишити цю затію і почекати пару тижнів.