Як навчитися вирішувати завдання з математики.

Математика є складним предметом шкільної і вузівської програми. Тільки при наявності активної позиції при вивченні даного предмета, за умови набуття практичних умінь і навичок та їх реального використання, можна розраховувати на успіх.
Інструкція
1
Уважно вислухайте матеріал, який пояснює вчитель. Аксіоми і теореми потрібно зрозуміти, а зрозумівши, навчитися доводити. Прочитавши доказ якоїсь теореми, відтворіть його на папері, а потім звірте з підручником. Пам'ятайте, що вміння вирішувати завдання є наслідком глибоко понятого відповідного теоретичного матеріалу.
2
Завжди виконуйте домашнє завдання. На звичайних уроках математики закладається лише фундамент математичних знань. Все, що задають додому, є обов'язковим для засвоєння.
3
Прочитавши умову завдання , не поспішайте негайно його записувати. Спочатку зрозумійте, про що йде мова, що просять знайти. Зробіть невелику ілюстрацію, підпишіть необхідні дані. Важливим чинником є усні обчислення. Якщо завдання викликає утруднення, відкладіть її, трохи відволічіться, а потім знову приступайте до роздумів. Якщо відома відповідь завдання , з'являється можливість не мучитися в здогадках, правильно ви вирішили чи ні.
4
У математичних посібниках, підручниках, збірниках наведені приклади розв'язання типових задач. Не лінуйтеся їх уважно розглядати і розбирати. Обов'язково отримаєте для себе щось корисне.
5
Ефективними є написані від руки довідники. При вивченні нового матеріалу обов'язково доповнюйте свою «шпаргалку». Не треба відкривати підручники і ритися в конспектах.Достаточно за довідником визначити, чи можна ним скористатися в даному випадку і цьому завданню. Подібні посібники прекрасно розвивають зорову пам'ять. Через якийсь час навіть вони вам не будуть потрібні.
6
Намагайтеся запам'ятовувати напам'ять основні формули, теореми, таблиці значень тригонометричних і зворотних тригонометричних функцій, графіки елементарних функцій. Навчіться складати алгоритм рішення. Послідовність дій завжди має на увазі логічний результат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rgTEu_mEsbY