Як зробити ігрову приставку. Як зробити комп'ютер з приставки.

Незважаючи на те, що зараз в магазинах продаються найрізноманітніші ігрові приставки, інтерес до виготовлення їх своїми руками не слабшає. І нехай саморобна приставка формує чорно-біле зображення, а грати на ній можна лише в ігри з найпростішої графікою. Зате ви зробили її самі.
Вам знадобиться
  • - паяльник, припой і нейтральний флюс;
  • - комп'ютер і програматор, сумісний з Atmega8, Atmega88 або Atmega16;
  • - стабілізований блок живлення на 5 В, 200 мА;
  • - лазерний принтер.
  • Матеріали для виготовлення друкованої плати:
  • - комп'ютерна клавіатура;
  • - телевізор
Інструкція
1
Подивіться на схему приставки, наведену за посиланням, розташованій в кінці статті. По ній складіть список компонентів, необхідних для складання приставки.
2
Перейдіть до кожної ті з деталей, яких у вас ще немає. Придбайте їх.
3
Якщо ви звикли збирати електронні пристрої на друкованих платах, виготовте таку плату зручним для вас способом або замовте її в спеціалізованій фірмі. Якщо ж ви віддаєте перевагу навісний монтаж, пропустіть цей крок.
4
Зберіть схему, встановивши в неї всі компоненти, крім мікроконтролера
5
Скачайте архів з документацією і прошивкою за наступним посиланням: http://download.berlios.de/avr-chipbasic/avr_chipbasic8_0.50a.tar.gz
6
Знайдіть в архіві HEX-файл, відповідний тому микроконтроллеру, який у вас є (Atmega8, Atmega88 або Atmega16). Вставте контролер в програматор і запрограмуйте його.
7
Витягніть мікроконтролер з програматора і встановіть в зібране вами пристрій. Підключіть до нього клавіатуру і телевізор. Увімкніть телевізор, потім подайте на приставку живлення. На телевізорі виберіть той відеовхід, до якого ви під'єднали зібрану вами ігрову приставку . Якщо все зроблено правильно, на екрані з'явиться зображення. Переконайтеся, що приставка не зависла, натискаючи на клавіші - вона повинна реагувати на їх натискання.
8
Зайдіть на сайті в розділ Beispiele. Знайдіть там два приклади ігрових програм: теніс і гонки. Наберіть вподобану вам програму з клавіатури, збережіть і запустіть. Тепер можна грати.
9
Щоб можна було зберігати одночасно більше однієї програми, підключіть до пристрою мікросхему 24C16, відповідно до схеми (якщо ви не зробили це відразу). Дану переробку здійснюйте при відключеному харчуванні.
10
Вивчіть на сайті розділи Bedienung і Basic. При необхідності скористайтеся онлайн-перекладачем з німецької. Трохи тренування, і ви зможете створювати для цієї приставки власні ігри.