Як зробити ялинку з куль.

Важко уявити новорічні та різдвяні свята без звичної ошатною ялинки. Вона не обов'язково повинна бути живою. Спробуйте створити святкову ялинку з повітряних куль, які використовуються для декору святкових залів.
Вам знадобиться
  • - латексні кулі;
  • - повітряний насос;
  • - двосторонній скотч;
  • - білий папір;
  • - металева стійка для ялинки висотою близько 1,6 м.
Інструкція
1
Підстава стійки закрийте квадратом білого паперу, а саму стійку щільно обмотайте коричневими і зеленими довгими кульками для моделювання. Потім надійти шість коричневих куль до діаметра 9 дюймів. Зберіть їх в один кластер і закріпіть навколо стійки в нижньому ярусі майбутньої ялинки.
2
Зробіть ще три кластери по 6 коричневих повітряних куль діаметром 5,5 дюймів. Закріпіть їх навколо стійки. Надійти 6 зелених повітряних куль до діаметра 10 дюймів і закріпіть їх навколо стійки в якості наступного ярусу.
3
Продовжуйте надувати зелені кулі. Наступний ярус зробіть з 5-и зелених куль діаметром 9 дюймів і 1-го світло-зеленого кулі діаметром 8 дюймів. Для наступного кластера надійти 4 зелених кулі до діаметра 8 дюймів і 2 світло-зелених кулі до діаметра 8 дюймів. Закріпіть кластер навколо стійки.
4
Зробіть ще один кластер з 3-х зелених куль діаметром 7 дюймів і 3-х світло-зелених куль діаметром 9 дюймів. У подальшому кластері надійти стільки ж куль, але вони повинні бути трохи меншого діаметра.Такім чином, кожний наступний ряд кластерів повинен зменшуватися в розмірі, у напрямку до вершини ялинки. Останній кластер повинен включати 6 повітряних куль зеленого кольору діаметром 4 дюйма.
5
Наділіть ялинку радісною посмішкою. Для цього надійти рожевий і помаранчевий кулі для моделювання і зробіть з них очі і усміхнений рот.Закрепіте їх на ялинці за допомогою двостороннього скотча. На верхівку ялинки приклейте окремо надуту зірку з фольгованою паперу.