Як обточити зуб.

Болючою і вельми неприємною процедурою є обточування зуба . Вона здійснюється в разі необхідності заповнити його втрачену частину. Успішність протезування в чому залежить від майстерності і навичок стоматолога.
Інструкція
1
Перед протезуванням обов'язково проконсультуйтеся з хорошим фахівцем. Справа в тому, що заповнення втрачених ділянок вимагає додаткової обточування сусідніх здорових зубів. Від цього вони кілька істончатся і стануть менш міцними, що прискорить процес їх руйнування. Якщо існує можливість протезування без обточування, розгляньте її.
2
Наприклад, можна вдатися до впровадження імплантату. Даний спосіб дозволяє відтворити будь-яку форму і розмір зуба , але протипоказаний при наявності деяких важких захворювань. Наприклад, у разі цукрового діабету або гіпертиреозу організм може відторгнути чужорідний для нього імплантат.
3
Є й інший спосіб - бескоронковий мостовидной, заснований на використанні мікрозамках. Протипоказань він не має і, що найприємніше, що не завдає шкоди сусіднім зуба м і ясен. Але методика дуже дорога.
4
Щоб обточити зуб, завжди слід застосовувати анестезію.
5
Далеко не кожен дантист може правильно обточити зуб. Хороший лікар завжди діє професійно. Як саме, ви повинні знати.
6
Досвідчений стоматолог ніколи не буде видаляти нерв, а сам процес проведе неспішно і дуже акуратно. В ідеалі, обточувати зуб слід за методикою кругового уступу. Іншими словами, між яснами і лінією обточування завжди повинна залишатися відстань. Це не призведе до пошкодження м'яких тканин і їх кровотечі.
7
Перш ніж іти в стоматологічний кабінет, вивчіть відгуки і визначитеся, до якого фахівця краще всього звернутися.
8
Сьогодні протезування зубів одно роблять як з обточуванням, так і без неї. Вибір способу - справа суто індивідуальна. Але вважається, що обточити зуб абсолютно необхідно, якщо почався запальний процес. У кожному разі, попередньо радьтеся з хорошими дантистами, які допоможуть вам прийняти правильне рішення.