Як зробити подарунковий бантик.

Кожна людина любить отримувати подарунки і дарувати їх, але ще приємніше отримати подарунок, стильно і зі смаком оформлений. Якщо ви хоча б інколи готуєте подарунки для своїх друзів і близьких на різні свята, ви знаєте, наскільки красива упаковка змінює зовнішній вигляд навіть самого простого подарунка, перетворюючи його в дійсно оригінальну річ, яка несе свого майбутнього власника святкову атмосферу.
Інструкція
1
Найпростіше прикрасити будь-який сюрприз красивим бантом, і ви легко можете навчитися робити подарункові бантики своїми руками. Для виготовлення бантиків ви можете використовувати як тканинні, так і декоративні паперові стрічки різної ширини.
2
Для того щоб зробити пишний подарунковий бант, вам знадобиться моток декоративної паперової стрічки шириною 2-4 см, а також дріт або вузька стрічка, двосторонній скотч і ножиці. Якщо ви хочете зробити бант діаметром 10-12 см, підготуйте три метри стрічки.
3
Візьміть кінчик стрічки і поверніть його в широке кільце. Зробіть від семи до дванадцяти витків - залежно від щільності і ширини стрічки, а потім злегка стисніть верхній і нижній згин отриманого кільця, сплющуючи його.
4
У нижній частині сплющенного кільця ножицями виріжте куточки ліворуч і праворуч, а потім повторіть те ж саме на верхній частині кільця - таким чином, ви повинні зрізати всі чотири куточка.
5
Акуратно розведіть обидві сторони заготовки в сторони, щоб знову отримати кільце, на якому тепер повинні утворитися дві вузьких перемички. З'єднайте кільце в місці перемичок, поєднуючи їх один з одним.
6
Перев'яжіть перемички разом дротом або тонкої стрічкою, зав'яжіть міцний вузол, а потім починайте акуратно распушают бант, витягаючи з верхньої та нижньої частини кільця утворені після зв'язування петлі.
7
Витягуючи кожну нову петлю, повертайте її на 90 градусів щодо попередньої петлі - саме завдяки цьому, ваш бант буде пишним і об'ємним. Закріпіть бант на упаковці з подарунком за допомогою шматочка двостороннього скотча, приклеєного на його основу.
Упаковка є невід'ємним елементом подарунка, здатним зіпсувати або поліпшити загальне враження від презентованого презенту. Витративши зовсім небагато часу, ви зможете порадувати своїх близьких, прикрасивши подарунок оригінальним бантиком. Крім того, оформлювальний навик може стати в нагоді вам і в інших ситуаціях.
Інструкція
1
Зробіть строгий бант для прикраси офіційних і чоловічих подарунків . Візьміть відрізок щільної стрічки, добре зберігає форму, довжиною 20 сантиметрів. З'єднайте її кінці і склейте їх. Вийшло кільце сплющите таким чином, щоб склеєні краю виявилися посередині. Щоб приховати місце склейки, візьміть ще один шматочок стрічки того ж або контрастного кольору. Оберніть їм сплющене кільце і склейте його кінці.
2
Візьміть дві стрічки різних відтінків одного кольору. Їх довжина повинна бути не менше 20 сантиметрів, але одна зі стрічок повинна бути в 2 рази ширше іншого. Кінці широкої стрічки з'єднайте і склейте. Поверх накладіть вузьку стрічку і склейте її кінці таким чином, щоб стик опинився зверху місця з'єднання кінців широкої стрічки. Довгою стрічкою, що має той же колір, що і широка, оберніть заготовку. Зауважте вузол, щоб прикрити склеєні кінці обох стрічок на заготівлі. Вільними кінцями можна обернути подарункову упаковку. Якщо їх довжина недостатня, просто обріжте їх і приклейте бант до подарунка.
3
Знайдіть три стрічки, що відрізняються за кольором і ширині. Довжина найширшої повинна становити 20 сантиметрів, середньої - 18 сантиметрів, а самій вузькій - 16 сантиметрів. Зробіть на кінцях стрічок вирізи у вигляді букви V. Зробіть ярусний бант, наклавши на широку стрічку середню, а потім саму вузьку. Поєднавши центри стрічок, закріпіть заготовку скріпкою. Довгою стрічкою обв'яжіть середину банта і зробіть вузол на внутрішній стороні.
4
Прикрасьте романтичний подарунок махровим бантом. Для його виготовлення використовуйте жорсткі стрічки, що не втрачають свою форму. Затиснувши один кінець довгої стрічки між ребром долоні і великим пальцем, намотайте її на руку. Шари акуратно накладіть один на одного і зніміть заготовку з руки. Сплющите її і зробіть косі V-подібні зрізи в по її боках. Акуратно перемістіть шари таким чином, щоб вирізані вами трикутники опинилися в центрі заготовки. Перетяните бант по центру нитками або дротом. Зробіть пишні петлі, розправляючи їх в різні боки.
5
Оформіть дорогий подарунок вишуканим французьким бантом. Візьміть щільну шовкову або атласну стрічку, добре зберігає форму. Зробіть з неї 6 відрізків, кожен з яких повинен бути на 2 сантиметри коротше попереднього. Згорніть їх кільцями, склейте кінці і сплющите таким чином, щоб стики опинилися в центрі. Укладіть кільця один на одного, почавши з самого великого. Вставте великий палець всередину самого маленького верхнього кільця і затисніть їм бант. Зафіксуйте заготовку степлером. Просмикніть невелику стрічку у верхнє кільце і склейте знизу її кінчики.