Як зв'язати дитяче пальто. Як зв'язати пальто дитяче своїми руками з пряжітравка.

Діти виростають з одягу так швидко, що часом їх не вистачає навіть на пару місяців. Так як не всі мами можуть і хочуть витрачати величезну кількість грошей на нові речі для своїх постійно підростаючих малюків, то деякі з них воліють створювати оригінальну і гарний одяг своїми руками. Зв'язати малюкові кофточку або светр досить просто. А можна піти далі і зв'язати дитині симпатичне пальто на осінь і весну.
Вам знадобиться
  • 250 гр пряжі, гачок. Умовні позначення: п. - Петлі, в.п. - Повітряні петлі, ст. б/н - стовпчик без накиду.
Інструкція
1
Оберіть пряжу, з якої ви будете в'язати ваше пальто . Не вибирайте занадто тонку пряжу, адже річ повинна вийти досить щільною і теплою, щоб у вітряний весняний день малюк не замерз на прогулянці. Краще всього вибрати акрилову пряжу середньої товщини.
2
В'язати починайте зі спинки. Наберіть ланцюжок з 80 в.п., в'яжіть 4 см довгими петлями. Потім в'яжіть узором за схемою, збавляючи з обох сторін у кожному другому ряду 10 разів по 1 п. На висоті 26 см від початку в'язання закрийте для пройм з обох сторін по 5 п. І в'яжіть прямо. На загальній висоті 38 см закінчите в'язання.
3
Тепер переходите до в'язання правої полички. Наберіть ланцюжок з 37 в.п. і в'яжіть 4 см довгими петлями. Потім в'яжіть узором по вашій схемі, збавляючи з боку бокового шва в кожному другому ряду 10 разів по 1 в.п. На висоті 26 см закрийте для пройми 5 п. І в'яжіть прямо. На висоті 34 см закрийте для вирізу горловини 5 п., 2 рази по 2 п., 1 п. І закінчите в'язання.
4
Зв'яжіть ліву поличку симетрично правій.
5
Для рукава наберіть ланцюжок з 54 в.п.і в'яжіть 4 см довгими петлями. Потім в'яжіть узором за схемою, додаючи з обох сторін у кожному четвертому ряду 4 рази по 1 п. На загальній висоті 20 см закінчите в'язання.
6
Переходьте до в'язання капюшона. Наберіть ланцюжок з 140 в.п. і в'язати 4 см прямо і зменшити з обох сторін у кожному ряду 5 разів по 1 п. Одночасно намітьте допоміжної ниткою центральну п., збавляти з обох сторін від неї в кожному другому ряду 7 разів по 1 п. Продовжіть роботу прямо і на загальній висоті 17 см закінчите в'язання.
7
Тепер приступайте до збірки вироби. Зволожите всі деталі і дайте їм висохнути. Виконайте шви і Ушийте рукава. Кожну поличку обв'яжіть 10 рядами ст. б/н. Пришийте капюшон. Зв'яжіть шнур довжиною 1 м, на кожному кінці закріпіть по помпонами.
Корисна порада
Дані вимірювання розраховані на дітей 1,5-2 років. Змініть розміри відповідно до розмірів своєї дитини, якщо це необхідно.