Як плести бісером на дроті. плетіння бісеру з дроту схеми.

Бісероплетіння - захоплююче хобі, яке відрізняється величезною кількістю технік роботи. Плести прикраси та фігурки з бісеру можна за допомогою нитки та голки, волосіні або дроту - кожна техніка вибирається майстринею, залежно від того, яку схему вона використовує для плетіння, і чи планує вона створювати об'ємні фігури. Для виробів, які повинні зберігати форму, зручно використовувати спеціальну тонкий дріт для плетіння.
Інструкція
1
На відміну від плетіння ниткою, при роботі з дротом ви не потребуєте бісерною голці - її роль грає гострий кінчик самої дроту, яким ви набираєте потрібну кількість бісерин відповідно до схеми. Відрізаючи потрібну довжину дроту, додавайте до неї кілька сантиметрів запасний довжини, щоб згодом мати можливість зафіксувати виріб.
2
Починайте плетіння з середини дротяного відрізка - для зручності ви можете відзначити центральну точку відрізка скотчем, а потім набрати кілька бісерин і перехрестити через них обидва кінці дроту, щоб намітити початкову точку майбутнього виробу. З боків у вас повинні опинитися два симетричних кінця дроту.
3
В процесі плетіння акуратно розправляйте і випрямляйте дріт, уникаючи появи заломів, які порушують міцність і цілісність виробу і ускладнюють проходження дроту через маленькі бісерні отвори. Якщо дріт з причини залома або з якоїсь іншої причини порвалася або обломилася, візьміть новий відрізок і перекрутити його кінець з обірваним кінцем максимально щільно і міцно.
4
Отриману скрутку зафіксуйте новими бісерінамі або загніть на виворітну сторону виробу. Коли потрібно закінчити виріб, простягніть кінчики дроту через пару рядів, щоб зафіксувати зовнішній край сплетеної фігурки, і зайві кінчики відріжте.
5
Якщо ви плетете іграшку або прикраса, що складається з декількох плетених модулів, які потрібно з'єднати між собою, з'єднувати їх окремим відрізком тонкого дроту.
6
Нанизуючи на дріт бісер, ретельно підтягуйте кінці дроту, щоб виріб був щільним, а бісеріни красиво прилягали один до одного. В процесі плетіння уважно дотримуйтесь вказівок схеми, щоб отримати симетричну і акуратну фігуру.