Як підібрати багет.

Жодна картина або вишивка, навіть сама майстерна, не буде виглядати законченно і красиво без вдалого оформлення - саме тому якісну і красиву вишивку, як правило, оформляють у багет , підходящий за колірною гамою і стилю до зображення. Важливо правильно підібрати багет для вишивки, якщо ви хочете, щоб він вдало доповнював її і створював гармонійну і стильну композицію.
Інструкція
1
Багети роблять з різних матеріалів, різної ширини і глибини, і вони діляться на кілька видів - це багет , що має високу зовнішню кромку, зворотний багет і плоский багет . Від того, наскільки вдало ви підберете багет , залежить, чи буде ваша картина або вишивка захищена від пошкоджень і негативних впливів навколишнього середовища, і звичайно, буде вона виглядати гармонійно, і чи буде нести багет свою декоративну функцію. Завдяки красивому багет у, навіть непоказна вишивка може набути яскраві фарби.
2
Для того щоб багет був міцним і акуратним, і довгі роки зберігав привабливий зовнішній вигляд, зверніться в спеціальну багет ную майстерню, де ви разом з майстром зможете підібрати профіль і колір багет а, щонайкраще поєднується з вашою роботою.
3
Крім того, зовнішній вигляд багет а може бути обумовлений дизайном вашого інтер'єру - якщо багет повинен не тільки гармоніювати з картиною, а й підкреслювати стиль інтер'єру і його колірну гаму, підбір має бути ще більш ретельним.
4
Класичним матеріалом для багет а є дерево - дерев'яна рама може прикрасити малюнок або вишивку будь тематики, завдяки великій різноманітності дерев'яних фактур, а також можливості забарвити дерев'яну раму будь фарбою.
5
Якщо ж ви плануєте повісити роботу в кухні або ванній кімнаті, подбайте про те, щоб рама була піддана впливу води - найкраще для таких умов підійде пластиковий або металевий багет .
6
Для старовинних картин добре підійдуть рами, виконані в вінтажному стилі, із золотим або бронзовим напиленням і класичної ліпниною. Також ви можете замовити для своїх робіт багет з плоскої дерев'яної планки - він виглядає стильно і минималистично.
7
Якщо ваша робота великого розміру, використовуйте для її оформлення широкий багет , а якщо робота маленька - вам знадобиться вузький багет . Для того щоб підкреслити легкість і витонченість картини, оформите її в сучасну тонку рамку.
8
Для картин і вишивок, виконаних в світлій гаммі, використовуйте світлий багет , і, навпаки, для темних картин вибирайте темний багет .