Як зав'язувати палантин. Як пов'язати палантин на шию.

Палантин - модний аксесуар будь-якого сезону. Розшиті бісером та різноманітними нитками хустки є окрасою будь верхнього одягу жінки. Навчитися зав'язувати палантин не так вже й складно. Необхідно знати пару основних прийомів, до того ж ви завжди можете придумати що-небудь самостійно.
Інструкція
1
Перший спосіб підійде не тільки для палантина, але і для шарфа. Розпряміть хустку і посередині зав'яжіть вільний вузол. Оберніть палантин навколо шиї таким чином, щоб вузол опинився під підборіддям. Ззаду кінці хустки перехрестите між собою, і знову поверніть їх вперед. Крізь вузол простягніть кінці. Такий варіант практичний. Палантин не потрібно поправляти, протягом дня він відмінно тримається.
2
Наступний варіант додасть шарму будь-якого костюма. Якщо ваш хустку не надто пишний, то тут він виглядатиме досить об'ємним. Оберніть хустку навколо шиї так, щоб середина його знаходилася ззаду, а кінці звисали спереду. Двічі перехрестите кінці між собою, потім закладіть їх, тому і зафіксуйте вузлом.
3
При використанні цього способу ваш хустку ніколи не розв'яжеться. У морозну погоду зав'язаний таким чином вузол як слід зігріє горло. Обверніте хустку навколо шиї, середина ззаду, і зав'яжіть повний вузол. Більш щільний кінець під вузлом потягніть вниз, а верхню частину розправте по ширині.
4
Наступний спосіб дуже швидкий, але недолік його в тому, що такі вузли іноді розв'язуються, і їх доводиться поправляти, зате виглядає дуже стильно й елегантно. Складіть шарф навпіл в довжину і в ширину. Оберніть навколо шиї, щоб кінці хустки були спрямовані вперед. Просмикніть кінці у отримаєте петлю. Також тут можна поекспериментувати. Один кінець шарфа Протягніть в петлю знизу вгору, а другий - зверху вниз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ykJin4lxYak
Зверніть увагу
Платок або шарф, зав'язаний таким чином, добре поєднується з класичним костюмом. Хустку або шарф треба накинути на шию так, щоб один його кінець був довший іншого. Довгий кінець обернути навколо короткого і протягнути вгору під хустку і вниз - через утворену петлю. Вузол затягнути і розправити кінці хустки. Як зав'язати хустку або палантин ще простіше?
Корисна порада
Спосіб 1. Він підійде не тільки для зав'язування палантини, а й для шарфа. Для початку потрібно розпрямити хустку і точно посередині зав'язати досить вільний вузол. Далі необхідно обгорнути палантин навколо своєї шиї так, щоб вузол перемістився під підборіддя. Кінці палантина, які виявляються ззаду, просто перехрестите між собою, а потім знову поверніть їх на колишнє місце. Простягніть кінці крізь вузол.