Як висушити гель.

Традиційні методики нарощування нігтів поступово відходять на другий план. Все більшої популярності набуває така цікава новинка, як біо гель . Цей унікальний матеріал не завдає нігтям зовсім ніякої шкоди. А найголовніше - висушити гель тепер можна набагато швидше, ніж раніше.
Інструкція
1
Використання біогелю для дизайну нігтів вимагає ретельного виконання всіх етапів цієї процедури. Уважність і акуратність дій забезпечать їм красу і висушити гель , надовго зберігши його якість.
2
Висушити гель можна тільки одним єдиним способом - впливом на нього ультрафіолетовими променями, що обумовлено особливим складом матеріалу. Скільки б ви не тримали нігті під променями сонця, скільки б не вичікували, покриття неможливо закріпити не інакше як за допомогою UV-лампи. Її можна вільно придбати в спеціалізованому косметичному салоні.
3
Процедура нарощування нігтів із застосуванням біогелю триває близько одного-півтора годин. А закріплення покриття здійснюється в лічені секунди. Варто відзначити, що використовувані раніше акрилові гелі вимагали більш тривалого впливу ультрафіолету. Безумовно, це деяким чином шкодило здоров'ю шкіри.
4
Поверх біогелю слід нанести лак, який висихає природним чином протягом декількох хвилин. Завдяки високій адгезії, якої характеризується гель , лак тримається на поверхні тривалий час.
5
Біо гель тримається на нігтях приблизно дві-три тижні. Багато в чому це залежить від крихкості і здоров'я нігтьової пластини. Зняти покриття можна за допомогою ефірної розчинюючої рідини, яка зміцнює нігті.
Корисна порада
Унікальність біогелю полягає не тільки в його красі, але і складі, укрепляющем нігтьову пластину. Творці матеріалу виключили з її складу ряд шкідливих компонентів, таких як акрилові кислоти, метакрилати і пластіціди. У новітньому біогелів міститься близько шістдесяти відсотків протеінов.Наращіваніе і дизайн нігтів біогелем для жінок, які мають проблеми з нігтями, - це ідеальний варіант. Їх пальці тепер будуть не тільки красиві, але і здорові.