Як виголити бороду. Як сформувати бороду.

Борода, якщо за нею правильно доглядати, здатна створити неповторний чоловічий образ, підкреслити красу особи. Запущена рослинність, навпаки, виглядає неохайно, непривабливо і навіть відштовхуюче. Як же правильно виголити бороду ?
Вам знадобиться
  • гребінець для бороди; ножиці; бритва.
Інструкція
1
Перед початком вибривання визначитеся, який тип бороди краще підійде до ваших рисам обличчя, кольором волосся і зростанню. Якщо у вас світла шкіра і темне волосся, то не робіть собі занадто об'ємну бороду , а щоки краще виголіть. Якщо у вас світле або руде волосся, можете залишити собі густу бороду , тому що вона не так буде виділятися на обличчі. Чи не відрощуйте довгу бороду , якщо ви невисокого зросту.
2
Перед основною процедурою ретельно розчешіть бороду . Якщо ви не будете надалі виборювати щоки, то зістрижіть зайве волосся з щік і шиї. Кількість знімаються волосся залежить від бажаної довжини бороди. Чим вона буде більше, тим менше волосся ви повинні зістригати на цьому етапі.
3
Якщо ж ви хочете, щоб на щоках не було волосся взагалі, то починайте моделювання бороди з вибривання саме цієї області до рівня, на якому буде починатися сама борода. Підрівняйте вуса, приберіть волосся з-під нижньої губи і переходите до додання форми бороді.
4
При будь-якому вигляді бороди стежте, щоб переходи були плавними, а на обох половинах обличчя була дотримана симетрія. Звичайно, люди, які можуть собі дозволити різко експериментувати над зовнішнім виглядом, можуть зробити і асиметрію, але будьте готові до неоднозначної реакції суспільства.
5
Якщо ви робите еспаньйолку, каре або бороду овальної форми, то починайте з щік і шиї. Потім зазвичай вистригає права частина бороди, після чого вистригає симетрично з лівого боку. Ретельно відшліфуйте всі грані, приберіть стирчать волоски.
6
«Російська борода» ж починається з заснування. Підрівняйте його, залишаючи волосся на щоках. Вуса в такому випадку відокремлюються від основної бороди. Для цього подрежьте волосся кінцями ножиць в куточках рота і під нижньою губою.
7
Якщо ви не впевнені, що зможете самі акуратно зробити собі борідку або боїтеся помилитися при виборі її форми для вашого типу зовнішності, зверніться будь в перукарський салон.