Як почистити шубу з бобра. почистити шубу з бобра в домашніх умовах.

Хутро бобра є одним з найбільш шкарпеток, при правильному поводженні шубу з нього носити можна до 18 років. За цей час, звичайно ж, вона може забруднитися, припасти пилом, засалено, особливо в міських умовах. Для того, щоб повернути шубі з бобра первинний вигляд і колір, найкраще здати її в хорошу хімчистку, яка займається чищенням хутряних виробів. Зазвичай після хімчистки виріб виглядає як нове, хутро чистий і блискучий. Якщо ви не довіряєте хімчистці або вона вам не по кишені, то можна спробувати очистити боброву шубу самостійно.
Вам знадобиться
 • - вода;
 • - нашатирний спирт;
 • - шампунь;
 • - гліцерин;
 • - гарячий пісок;
 • - манка або крохмаль.
Інструкція
1
Чистка хутра - це копітка і нешвидка заняття, що вимагає уваги і обережності. Якщо забруднення не надто сильне, наприклад, невелика пляма бруду на подолі, то очистити шубу можна так. Зробіть розчин води і нашатирного спирту в співвідношенні 1: 2. Намочіть в цьому розчині чисту ганчірочку, відіжміть і вологою (не мокрою) ганчіркою відтирати пляма. Якщо хутро довгий, то рухайтеся строго по росту волосся, якщо бобер стрижений - то краще проти зростання.
2
Після того, як пройдетеся вологою ганчірочкою і ототрется забруднення, візьміть іншу ганчірочку - теж чисту, але суху, і промокніть хутро, щоб вбралася волога і залишки бруду або пилу, якщо вони є. Після цього візьміть металеву гребінець з рідкими зубами і акуратно розчешіть хутро. Дайте йому висохнути.
3
Те ж саме можна зробити, використовуючи не водно-спиртовий розчин, а воду з шампунем. Капніть трохи шампуню в теплу воду, збийте, а потім чистою ганчіркою почистіть хутро. Головне, щоб не намокла шкіра, тому гарненько віджимайте ганчірочку. Після цієї процедури можна пройтися по росту волосся ганчірочкою, змоченою в гліцерині. Хутро знову стане блискучим, як новий.
4
Професіонали рекомендують чистити шуби та інші хутряні вироби з бобра за допомогою гарячого піску. Розкладіть вашу шубу на великому столі або на підлозі, застогнав на гудзики, а після цього посипте піском. Він повинен бути чистий, промитий, сухий і гарячий. Перемішайте пісок рукою, а потім струсіть шубу, можете навіть вибити її. Пісок збере на себе бруд, і хутро очиститься. Зазвичай чистку піском потрібно повторювати кілька разів, поки результат вас не задовольнить.
5
Якщо бобер пофарбований у білий або світлий колір, то можете спробувати спосіб, яким чистять будь світлий хутро. Візьміть манку або крохмаль і рясно посипте на вашу шубу. Як і у випадку з піском, після цього необхідно струсити і трохи вибити виріб. При необхідності процедуру повторити.
Шуба з хутра бобра дуже тепла, міцна, носиться, не менше 18 сезонів, не боїться вологи, при намоканні стає більш пухнастою і красивою. У торгівлі представлено декілька варіантів хутра - стрижений, полноволосие і вищипаний. Також вироби мають різну кольорову гаму від чистого білого до насиченого чорного кольору. Будь хутро після сезону шкарпетки потребує чищення і догляду.
Вам знадобиться
 • - чистий річковий пісок;
 • - висівки;
 • - манка;
 • - медичний спирт;
 • - перекис водню;
 • - нашатирний спирт;
 • - щітка;
 • - губка;
 • - прут;
 • - гребінець .
Інструкція
1
Щоб почистити стрижене хутро бобра, просушіть виріб в тіні під навісом протягом доби. Вибийте хутро прутиком. Покладіть на рівну поверхню, посипте теплим чистим річковим піском, чистите за допомогою долоні поперек вовни. Також поперек вовни проводите чищення вищипаного хутра .
2
полноволосие хутро чистите точно таким же способом, але проводите долонею вздовж вовни.
3
Замість піску використовуйте для чищення хутра бобра висівки або манну крупу. Підігрійте висівки або манку, посипте хутро, проводите чищення таким же способом, як з використанням піску. Після того, як ви очистили хутро, струсіть виріб, помістіть під навіс, просушіть протягом 24 годин, помістіть в мішок для зберігання, додайте в мішок засіб проти молі, застебніть блискавку, але не щільно, щоб поступало повітря, помістіть в шафу або в гардеробну кімнату для зберігання.
4
Якщо на шубі сильно забруднені комір і манжети або є жирні плями, очищайте їх за допомогою ватного диска, змоченого медичним спиртом. Кілька разів міняйте диск, кожен раз зволожуйте його рясно спиртом, поки все забруднення не відчистити.
5
Крім зазначеного способу використовуйте для видалення жирних плям суміш нашатирного спирту і солі. Для цього змішайте інгредієнти в рівних пропорціях, нанесіть на жирні плями, залиште на 20 хвилин, очистіть щіткою, протріть вологою губкою, розчешіть хутро, помістіть під навіс для просушки.
6
Очищайте світлий хутро, який придбав жовтуватий або сіруватий відтінок за допомогою перекису водню. Для цього змочіть губку 3% перекисом, протріть хутро кілька разів, розчешіть хутро щіткою, помістіть під навіс для просушки.
Зверніть увагу
Зберігайте вироби з хутра бобра в полотняних або плащових мішках. Ніколи не використовуйте целофанові мішки і не застібайте щільно, так як при зберіганні хутро повинен мати доступ повітря.
Корисна порада
Замість домашньої чистки ви завжди можете скористатися послугами хімчистки, де вам дадуть гарантію, що хутро буде ідеально чистий, а виріб не дасть усадку і не злиняє.