Як підписатися в Ейвон.

Косметика Ейвон радує своїх покупців вже багато років. Постійно оновлюється асортимент, часті акції і знижки, а також якість пропонованої продукції - ось що відрізняє Ейвон від багатьох інших марок косметики. Бути клієнтом цієї компанії досить просто.
Вам знадобиться
  • інтернет, каталог Avon, представник компанії, телефон
Інструкція
1
Підписатися на Ейвон можна кількома різними способами. Вибір залежить лише від того, що саме вам здається найбільш зручним. Компанія Ейвон піклується про своїх клієнтів і намагається зробити так, щоб купувати їх продукцію було максимально легко.
2
Існує офіційний сайт - http://www.avon.ru/. На цьому сайті представлені всі косметичні новинки, а також повна інформація про майбутні акції і знижки. Крім цього, на сайті можна дізнатися всю цікаву для вас інформацію про компанію, а також знайти представника в вашому місті. На сайті можна зробити замовлення продукції в кредит. Сума, що надається компанією, становить до 10 000 рублів. Оплатити замовлення необхідно протягом двох тижнів після того, як він буде доставлений на ваше поштове відділення.
3
Також можна стати представником Ейвон , що не становить великої праці. Це дозволяє не тільки бути в курсі модних новинок, але і купувати косметику зі знижкою, а також мати можливість додаткового доходу. Займатися продажем і розповсюдженням косметики Ейвон нескладно, так як ця марка, перевірена часом.
4
Розпитайте подруг чи колег по роботі, обов'язково серед них знайдете представника та розповсюджувача косметики. Це також дуже зручно, адже від вас вимагається лише зробити відповідне замовлення. А все інше буде зроблено представником.
5
Можна скористатися телефоном 8-800-2003-600. Оператор проконсультує вас і відповість на всі запитання. Ви можете оформити замовлення або дізнатися інформацію про представників компанії у вашому місті.
6
На будь-якому жіночому форумі є дівчата, що займаються розповсюдженням даної марки косметики. Замовляйте через них, якщо інші способи підписатися на Ейвон вам не підходять або здаються незручними по якихось обставин.