Як розвинути швидкість реакції.

Бокс - це один з тих видів спорту, де погано розвинена швидкість реакції є не тільки причиною спортивних невдач, а й фізичного збитку, а тому тренування реакції має найважливіше значення в становленні техніки боксера.
Інструкція
1
Попросіть свого друга або іншого боксера з тренувальною групи пограти з вами в одну нескладну, але дуже ефективно розвиваючу швидкість реакції гру.
2
Попросіть свого товариша тримати долоню, спрямовану до вас.
3
Бийте по долоні партнера в довільні моменти часу. Завдання ж товариша полягає в тому, щоб ви не змогли потрапити в неї. Він повинен прибирати її під час нанесення вами удару. Ваше ж завдання - спритно і точно бити по підставленої долоні.
4
Ведіть рахунок. Вважайте, скільки разів ви вдарили по долоні товариша, і скільки разів йому вдалося прибрати свою руку.
5
Поміняйтеся ролями зі своїм напарником. Тепер він буде намагатися вдарити по вашій долоні, а ви забирайте її. Продовжуйте вести рахунок і потім порівняйте, чия і на що реакція краще. Слід зазначити, що реакція удару по долоні і реакція відходу від удару - це дві різні реакції. І якщо один з вас досяг успіху в ударах, то далеко не факт, що він обійде другого в уходах.
6
Ловіть руками мух. Частенько буває, що в будинку з'являються мухи. Вони можуть дуже допомогти вам у розвитку швидкості реакції. Складно передбачити, в якому напрямку в наступний момент часу полетить комаха, а якщо врахувати ще й той факт, що воно досить мало за розміром, то поряд зі швидкість ю реакції ви також зможете розвивати і координацію.
7
Вчіться жонглювання - кілька предметів, що летять, постійно вимагають того, щоб їх підкидали і ловили, підвладні тим, у яких добре розвинена швидкість реакції і також рухова координація.
8
Використовуйте спеціальні комп'ютерні програми для розвитку швидкості реакції. Як правило, такого роду програми мають різні настройки, такі, наприклад, як швидкість руху предметів, а також ведуть якусь оціночну систему. Використовуючи таку систему балів або очок, відстежуйте свій прогрес.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=54Ny3hdBwQk