Як грати в більярд.

Будь-яке заняття завжди вимагає якихось знань і умінь. Всі знають, що більярд грається на спеціальному більярдному столі з кулями і києм. Але як правильно цілитися і бити по кулях знають не всі. Щоб навчитися цьому, дотримуйтесь даної інструкції.

Інструкція
1

Візьміть в руки кий, обхопіть широку частину кия ударної рукою (правою, якщо ви правша і лівої - якщо лівша). Тримайте кий наступним чином: великим пальцем злегка притисніть кий до підстав вказівного і середнього пальців, а мізинець і безіменний повинні бути зігнуті поруч і розслаблені. Вони можуть не стосуватися кия, але повинні стикатися один з одним. Чи не випрямляйте і не відкопилюють їх, так як це створить зайву напругу в кисті.

2

Утворіть так званий відкритий міст неударной рукою. Для цього покладіть кисть на стіл долонею вниз, розведіть попарно мізинець з безіменним і середній з вказівним пальці, після чого підніміть долоню на висоту, приблизно рівну половині висоти ігрового кулі. Не відривайте кінчики пальців від столу.

3

Натріть головку кия крейдою, встаньте в позицію для удару, ударну руку тримаєте близько до корпусу, але не допускайте, щоб кий стикався з одягом або стегнами.

4

Прицільтесь до кулі, який хочете загнати в лузу. При прицілюванні дивіться не на биток (куля, по якому б'ють києм), а на той куля, за яким повинен вдарити биток. Таким чином ви забезпечите найбільшу точність удару, так як рівний удар по битку повинен відбуватися сам собою.

5

Перед самим ударом зробіть декілька плавних, що імітують цей удар рухів для того, щоб переконатися, що нічого не перешкоджає рівному, майже горизонтальному руху кия.

6

Бийте києм прямо в центр битка. Це основний удар у більярді, званий центральним ударом. При такому ударі зберігається природна траєкторія руху битка, що дає велику можливість розрахувати удар.

7

При прицілюванні зробіть неглибокий вдих, а в той момент, коли ви б'єте по кулі, зробіть уривчастий видих через ніс, це запобіжить зайву напругу і дозволить краще сконцентруватися на ударі.