Як знайти друзів в асьці.

Аська (icq) - проста і зручна програма, що не займає багато місця на комп'ютері. Вона допомагає вирішувати питання бізнесу, коли партнери знаходяться далеко один від одного - щоб задати невеликий питання не потрібно телефонувати, достатньо лише написати його в асьці , і через кілька секунд прийде відповідь, що значно економить час. А підлітки полюбили цю програму за можливість пошуку нових друзів.
Вам знадобиться
  • Програма ICQ, встановлена на комп'ютері, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Запустіть програму і натисніть на іконку «Додати/знайти користувачів». В результаті здасться нове віконце з декількома вкладками. Якщо ви знаєте ім'я, електронну адресу або нік одного, то вам знадобиться «Простий пошук».
2
Введіть дані одного. У відповідних рядках необхідно ввести те, що ви знаєте про свого друга. Найпростіше, якщо вам відомий номер icq або електронну адресу. У цьому випадку ви відразу ж зможете знайти саме ту людину, яка вам потрібен. В іншому випадку можна ввести передбачуваний нік одного, його ім'я і прізвище, тоді програма може надати вам кілька користувачів на вибір, так як різних «царів» і Іванов Петрових в глобальній мережі дуже багато, доведеться розглянути кожного.
3
Визначте свого друга. З усього числа користувачів, виданих програмою, потрібно знайти саме того, який потрібен вам. У цьому допоможе колонка підлога/вік. Знаючи дату народження друга, можна його ідентифікувати. Якщо ж відповідних за віком людей кілька, доведеться всім написати повідомлення.
4
Знайдіть нових друзів в асьці . Крім пошуку власних реальних друзів, icq славиться і можливістю закладу нових знайомих. Для цього потрібно знову натиснути на іконку «Додати/знайти користувачів» і відкрити вкладку «Глобальний пошук».
5
Введіть дані передбачуваних друзів. Тут ви пишіть все, що хочете - стать, вік, країна, інтереси, професія, навіть можете вказати ім'я людини, з якою бажаєте спілкуватися.
6
Виберете відповідного друга зі списку. В результаті відбору ви так само отримаєте багатьох користувачів. Зверніть увагу на тих, близько ників яких «квітка» зелений - це означає, що користувач в мережі, і ви можете відразу ж почати переписку.
7
Надішліть обраному користувачу повідомлення. Це може бути стандартне «Привіт, як справи?» Або щось нове і незвичайне, що обов'язково зацікавить співрозмовника, і він захоче вам відповісти.
Зверніть увагу
Багато користувачів не люблять, коли незнайомі люди «стукають» до них в аську, відволікаючи їх від важливих справ.