Як покращити зображення.

Якщо ви просуваєте свій ресурс, то напевно знаєте, що в цій справі дрібниць не буває. Кожна деталь може зіграти як вам на руку, так і проти вас. Наприклад, зображення, які ви використовуєте на своєму сайті або блозі, відіграють велику роль в правильному його сприйнятті читачем. Адже погодьтеся, кожен відвідувач ресурсу воліє бачити на ньому якісні, красиві зображення. Але що ж робити, якщо ваша картинка не відповідає заданій планці? Виявляється, поправити справу не так вже й складно - в цьому вам допоможе один простий редактор зображень.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop LightRoom
Інструкція
1
Скачайте програму Adobe Photoshop LightRoom (ви можете скористатися і звичайною програмою Adobe Photoshop, але якщо ви не особливо з нею дружите, то вам підійде більш легка версія). Запустіть програму. В лівому нижньому куті виберіть функцію «Імпорт». Виберіть папку, в якій знаходиться ваше зображення, виберіть саме зображення і натисніть "Import".
2
Клацніть по потрібному вам зображенню два рази, щоб збільшити його. У правому верхньому куті виберіть вкладку «Обробка».
3
Праворуч в цій вкладці ви побачите безліч інструментів для роботи з зображенням. Натисніть на прямокутник, щоб бачити зображення до і після обробки - це значно полегшить вам роботу.
4
Тепер починайте рухати важелі настройки. Спробуйте збільшити контрастність і знизити яскравість. Надайте більше чорних або білих тонів. Порухайте бігунок «Ясність».
5
Тепер спробуйте пограти з тіньовою кривої. З її допомогою задайте більш-менш освітлені ділянки ізображенія.Возможностей зміни зображення в цій програмі дуже багато - ви можете рухати важелі за своїм смаком, поки не отримаєте зображення, яке буде вас повністю влаштовувати.
6
Тепер, коли зображення картинки вас повністю влаштовує, збережіть всі внесені зміни. Робота над поліпшенням зображення закінчена.