Як зробити ковзани з підсвічуванням.

Ви довго тренувалися, щоб виконати відмінний високий батерфляй. Тільки уявіть собі, скільки поглядів ви до себе обов'язково притягатимете, коли додасте до свого трюку світловий ефект.
Вам знадобиться
  • Ковзани; світлодіодна стрічка; кабель; 2 кнопки; тримачі для батарейок; батарейки; хомути та контактна стрічка для закріплення утримувачів батарейок; клей-герметик; припій; паяльна кислота; паяльник; ножиці; канцелярський ніж.
Інструкція
1
Вивчіть свої ковзани на предмет вільного місця для того, щоб успішно прикріпити світлодіоди, джерело живлення та інші елементи електронної схеми.
2
Після того як зробите всі необхідні виміри, приготуйте наступні деталі, які знадобляться вам для складання двох модулів для пристрою: 8 надяскравих світлодіодів (кут випромінювання 120 градусів), 2 перемички SMD 1206, 0 Ом, 4 резистора SMD 0805, 4.7 * Ом, 2 дроселя SMD 1206, 3.3 * мкГн, 2 діода BAT54 (без букви), 2 танталових конденсатора SMD A, 1 мкФ, 2 драйвера ZXLD381 і 2 батарейних відсіку.
3
Зберіть електронну схему, зображену на малюнку нижче. Підберіть необхідну вам яскравість світіння світлодіодів. Для цього змінюйте індуктивність дроселя. Якщо індуктивність буде більше, то віддається струм буде менше згідно даташіту. Якщо відмінність в яскравості світіння занадто велике, то відрегулюйте його, змінюючи опір в ланцюзі.
4
Всі деталі надійно спаяти в одну схем, закріпивши на платі. Пофантазуйте і змайструєте для модуля який-небудь корпус. Використовуйте для цього легкий пластик
5
Прикріпіть пристрій до нижньої частини ковзанів в області між власниками полозів. Світлодіоди розмістіть по лівому і правому краях плати. Це для того, щоб вони рівномірно висвітлювали площа під коником з кожного його боку. Джерело живлення розташуйте рівно посередині таким чином, щоб батарейний відсік виявився прямо під лезом. В якості джерела живлення використовуйте батареї формату АА або ААА в залежності від розміру вашого пристрою і місця для нього.
6
Можете також інтегрувати в схему ключ для замикання і розмикання ланцюга, щоб в будь-який момент можна було зручно включати і вимикати підсвічування на ваших ковзанах. Проте в цьому немає особливої необхідності, оскільки, катаючись, вам навряд чи захочеться вимикати підсвічування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QCv7GO8SyUE
Зверніть увагу
Підсвічування на ковзанах абсолютно безпечна і не боїться вологи, також не заважає звичному використанню ковзанів.
Корисна порада
Ви можете змінювати колір світлодіодної стрічки, коли вам цього захочеться. Можете використовувати відразу кілька кольорів.