Як пересуватися по снігу.

Сніг небезпечний своєю непередбачуваністю, коли його багато і ви перебуваєте в місцевості, відмінній від звичних вулиць вашого міста. Корисно знати деякі важливі моменти при пересуванні по снігу .
Інструкція
1
Крім своїх ніг використовуйте також і інші точки опори, такі, наприклад, як льодоруб чи лижні палиці. А також уникайте пересування по тих місцях, де сніг просякнутий вологою сильніше. До таких ділянок відносяться сніжна лощина, цирк, мульда.
2
не стати на сніг близько виступаючих каменів, так як камені гріються швидше, і навколишній сніг швидко тане. Крім того, провалившись в сніг біля каменя, є ризик отримати травму.
3
Передвигайтесь ковзними кроками. Для цього злегка підніміть носки ніг і переміщайте ноги так, щоб вони ковзали по сніжному покриву.
4
На особливо небезпечних і провалюються ділянках продавите сніг на деяку глибину і потім утрамбуйте його перед собою. Продовжуйте виконувати ці дії в міру того, як ви будете рухатися вперед і не пройдете небезпечна ділянка. Якщо перед вами глибокий сніговий провал, то кращим рішенням буде його обійти. Якщо ж обійти цей провал неможливо з яких-небудь причин, то гранично обережно зійдіть і максимально благоустройте провал. Обруште сніг зі стінок і утрамбовуйте його. Тим самим ви зменшите глибину провалу і зробите його менш небезпечним. Виходьте з провалу, спираючись на палицю або льодоруб.
5
Якщо ви провалилися в сніг, то покладіть палицю або льодоруб і зіпріться на нього, спробуйте витягнути ногу. Якщо ж нога застрягла, ні в якому разі не розгойдуйтеся, не згинайте і не розгинайте її в коліні. Цим ви утрамбуєте сніг, навколишній ногу. Відтягніть носок, немов встаєте навшпиньки, і вам буде легше витягти ногу. Якщо на вас взуття, яка легко знімається, то разуйтесь, а потім відкопати взуття.
6
Чи не витрушуйте сніг і не виливайте воду з взуття в місцях, в яких ви не впевнені, що вони надійні. А якщо ви десь неподалік побачите тінь, то підіть туди, так як там сніговий покрив буде щільніше.