Як змусити себе робити зарядку.

Практично кожному з нас говорили про те, як важливо робити ранкову зарядку , будь то батьківські настанови чи поради друзів-спортсменів, але чомусь на багатьох з нас це мало вплинуло.
Інструкція
1
Купіть дуже дорогий спортивний костюм. Віддайте за цей костюм як мінімум половину своєї заробітної плати.
2
Повісьте цей костюм у себе в квартирі таким чином, щоб коли ви вставали вранці, першим, на що б ви звертали свій погляд, був ваш новий дорогий спортивний костюм. Це викличе у вашій свідомості думки типу «Ну адже не дарма ж за нього було віддано стільки грошей!».
3
Ставте для себе ультиматуми. Приміром, поставте такий: «Якщо я цю ж хвилину не встану і не почну робити зарядку , то сьогодні я цілий день не буду їсти». В протиставлення придумайте щось таке, що важливо саме для вас. Це в тому випадку, якщо ви легко можете триматися без їжі.
4
Шукайте натхнення, спонукання до того, щоб регулярно виконувати ранкову зарядку . Почитайте статті на авторитетних джерелах про користь ранкової зарядки.
5
Викличте у себе звичку робити зарядку . Для цього обзаведіться яким-небудь старим радянським нав'язливим будильником або що ще краще, встановіть на своєму мобільному телефоні або комп'ютері будильник, як дзвінок якого поставте саму нелюбиму вашу пісню. Якщо ви вибрали мобільний телефон або будильник, то відставте його подалі від себе так, щоб вам довелося встати, для того щоб, нарешті, його вимкнути.
6
Ви встали - це половина справи, побачили костюм, за який віддали півзарплати - ще спонукальний фактор, уклали з собою ультиматум - вже немає ніякого сенсу відмовитися від зарядки. Так робіть же її!
7
Спочатку ви можете робити зарядку як робот - про це говорять відомі лікарі, її роблять інші відомі люди і так далі, при цьому ваш ентузіазм абсолютно природно може пропадати. Але це буде так лише доти, поки ви не почнете відчувати користь і бачити результати вправ. А поки розщедріться, укладіть ультиматум з собою і робіть зарядку , бурмочучи про те, що все в цей час ще сплять.
Зверніть увагу
Ви молодець, ви впоралися! Як змусити себе робити зарядку. Тепер ви знаєте, як правильно робити зарядку. Багато з нас ледачі за своєю природою, і часто доводиться змушувати себе встати раніше, потім змушувати робити вправи. Змініть своє ставлення до зарядки, уявіть, що ваше тіло і здоров'я - це ваш особистий бізнес.
Корисна порада
Як змусити себе робити зарядку. Перш за все, необхідно дати визначення поняттю ранкової гімнастики або зарядки. Зарядка - це не тренування. Пересиливши себе, ставши на 10 хвилин раніше, ми вже отримаємо перемогу над собою, що додасть нам впевненості в собі. Багато з нас посилаються на поганий настрій і відсутність сил. Але ранкова зарядка тому й зветься зарядкою, щоб заряджати людину хорошим настроєм і зраджувати йому сили.