Як перефарбуватися в русявий колір. з рудого в русявий етапи.

Русий колір волосся - найпоширеніший серед людей слов'янського типу. Причому відтінки його можуть варіюватися від світлого (практично блонд) до темного. Більшість жінок, які мають русявий відтінок, намагаються позбутися його, хоча є й бажаючі стати володарками русявою шевелюри.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно визначитися з відтінком. Це може бути і попелястий русявий, і теплий з золотистими відливами. Важливо врахувати тип шкіри, колір очей і орієнтуватися на свій природний колір . Якщо ваше волосся спочатку теплих відтінків, то перефарбовуватися в холодні не варто. Це може візуально зіпсувати колір особи.
2
Найскладніше буде власницям темних і чорних волосся, особливо якщо вони пофарбовані, а не натурального колір а. Для початку потрібно буде змити колір , щоб волосся стали практично білими. Робити це за один прийом не варто - можна дуже сильно нашкодити волоссю і шкірі голови. Тоді русявий колір вже не зможе скрасити сухі, перепалені волосся.
3
Освітлення волосся краще робити за 3-4 прийоми залежно від вихідного колір а. Якщо ви хочете отримати русявий колір , не зашкодивши при цьому волоссю, то краще звернутися до фахівця. Звичайно, багаторазове відвідування салону істотно позначиться на вашому фінансовому стані, але так ви зможете отримати бажаний колір без сумнівних експериментів.
4
Якщо ваш натуральний колір волосся близький до русявому, і ви твердо вирішили надовго стати володаркою русявого відтінку, то можна проявити терпіння і відростити свій натуральний колір . Тоді буде набагато простіше небагато змінити відтінок, і це практично не нашкодить волоссю.
5
Власницям рудого волосся краще не замислюватися про холодних відтінках русявого. Волосся також доведеться освітлювати, можливо, в декілька етапів. Отримати білий колір не вийде - залишиться жовтий або помаранчевий відтінок. Тому й русявий колір для фарбування необхідно підібрати теплого відтінку.
6
Натуральним блондинкам повезло в цьому питанні найбільше. Щоб правильно підібрати потрібний відтінок русявого, можна спочатку поекспериментувати з відтіночними тониками, щоб відразу не прив'язувати себе до певного колір у. Вони змиваються всього за кілька разів. А потім, визначившись, можна вже вибрати стійку фарбу вподобаного відтінку.