Як відкрити пункт прийому вторсировини. приміщення по прийманню сміття.

Ще будучи школярами багато хто з нас збирали макулатуру і металобрухт. Тепер це не піонерський порив ентузіазму, а цілком дорослий бізнес. Причому один з найприбутковіших: чого-чого, а сміття і відходів на нашій планеті вистачає. Тому, щоб відкрити пункт прийому вторсировини , не потрібно особливих вкладень. Правда, якщо ви хочете легально займатися прийомом вторсировини у населення, доведеться оформити особливий пакет документів.
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся відкрити тільки пункт прийому вторсировини , без подальшої його переробки, то вам не потрібно буде реєструвати юридичну особу. Зареєструйте тільки ПБОЮЛ (ІП). Однак якщо ви плануєте роботу з металобрухтом, то вам необхідно зареєструвати юридичну особу.
2
Для того щоб зареєструвати ПБОЮЛ, потрібно представити в місцеву податкову службу такі документи: - заяву; - паспорт; - ІПН; - список основних видів работ.Кроме того, якщо виникне така необхідність, надайте реквізити банку, в якому ви плануєте відкрити (або вже відкрили) рахунок. Ті ж самі документи надаються і при реєстрації юридичної особи (ТОВ). Крім того, в цьому випадку вже є необхідним зазначення відомостей про рахунок в банку, а також надання установчих документів підприємства.
3
Термін реєстрації ПБОЮЛ або ТОВ зазвичай займає не більше 5-ти днів. Якщо ви плануєте взяти на роботу більше 15 осіб, то у виписці з ЕГРІП/ЕГРЮЛ повинні бути зазначені коди КВЕД, відповідно до відомостей про основні види робіт. Оформлення КОАТУУ забере у вас від 2 до 4 днів. Замовте друку для вашого підприємства.
4
Знайдіть і орендуйте (або купите) приміщення (або декілька), де можна було б зберігати і приймати вторсировину. Отримайте позитивні висновки про задовільний стан приміщень з екологічної експертної комісії, санепіднагляду та пожежної служби.
5
У зв'язку з тим, що багато видів вторсировини відносяться до IV класу небезпеки відходів, отримаєте ліцензію в місцевому відділенні Ростехнагляду на надання послуг з його прийому. Уявіть наступні документи: - заява; - паспорт та ІПН; - установчі документи ІП; - список відходів (усіх класів небезпеки - з I по IV), прийом яких ви плануєте здійснювати; - копія висновку екологічної експертизи приміщення; - копії договорів оренди або купівлі -продажу приміщень, де буде проводитися збір вторсировини ; - копія висновку з санеепіднадзора про належний стан приміщення.