Як шпаклювати кути гіпсокартону.

Якщо ви задумали ремонт, то зовсім необов'язково на кожному його етапі вдаватися до допомоги кваліфікованих фахівців і майстрів. Якщо ви використовуєте в обробних роботах гіпсокартон, то шпаклівка його кутів може бути повністю проведена самостійно.
Вам знадобиться
  • - необхідна кількість шпаклівки (розраховується, виходячи з передбачуваної площі застосування);
  • - арміровочная стрічка і куточки;
  • - шпатель;
  • - драбина;
  • - рівень.
Інструкція
1
Наклейте механо стрічку і зафіксуйте куточки. Нанесіть шпаклівку на куточки. Після того як матеріал підсохне, ви зможете перейти до безпосередньої шпатлевке кутів гіпсокартону . Для повної обробки вам знадобиться нанести три-чотири шари.
2
акуратно чином наносите шпаклівку на сторони кута і сам кут. Зігніть стрічку і накладіть її безпосередньо на кутовий згин. Кути згину стрічки і гіпсокартонних листів обов'язково повинні збігатися, інакше підсумковий результат змусить вас розчаруватися.
3
Візьміть шпатель і починайте процедуру шпаклівки. Тиснути на інструмент потрібно з такою силою, щоб надлишки шпатлевочной маси були видавлені з під армировочной стрічки. Дочекайтеся поки шар висохне, після чого можна буде перейти до зачистки кутів. Після зачистки ні в якому разі не повинно залишатися нерівностей.
4
Нанесіть необхідну кількість шарів шпаклівки на кут. Не забувайте використовувати механо стрічку і виробляти зачистку шару після його підсихання. Після того як потрібну кількість шарів буде нанесено, починайте шліфовку стін і кутів.
Зверніть увагу
Шпаклівка гіпсокартону повинна проводитися з максимальною акуратністю, так як нерівність на його поверхні або при шпатлюванні кутів може потім зіпсувати зовнішній вигляд інтер'єру. Тільки після того як ви завершили обробку швів гіпсокартонових листів, перейдіть до такої процедури, як шпаклівка кутів гіпсокартону.
Корисна порада
При зачистці кутів після нанесення кожного шару шпаклівки шпатель потрібно тримати двома руками, щоб він не зіскочив, і ви не завдали шкоди поверхні матеріалу.