Як зняти пухлина від синяка. формула знайти обсяг реального ввп.

Сильні забиті місця провокують появу синців і пухлин. Це викликано різким крововиливом в поверхневі тканини. Важливо якомога швидше вжити необхідних заходів, щоб зменшити біль і позбутися від припухлості забитого місця.
Інструкція
1
Дуже важливо після удару не розтирати самостійно забите місце. Це може привести до негативних наслідків (застою крові в місці удару).
2
Якщо є можливість, потрібно відразу ж застосувати холод: можна прикласти лід або підставити забите місце під струмінь холодної води. Це допоможе значно знизити біль і зняти припухлість, зменшивши крововилив в тканини.
3
Для зняття пухлини і зменшення синяка можна прикладати цілі листя подорожника або розім'яти їх. Можна також застосовувати настойку, змочивши в ній марлю або вату.
4
Добре допомагають мазі, до складу яких входить календула, звіробій, живокіст. Також можна змащувати забите місце спиртовою настоянкою календули.
5
Широко відомим засобом від забитих місць є бодяга, яку можна купити в аптеці у вигляді порошку. Додайте в бодягу воду в співвідношенні 2: 1 або соняшникова олія в співвідношенні 1: 1. Цю суміш нанесіть на пухлина у вигляді пов'язки. Міняти її потрібно приблизно 2 рази на день. Також в аптеці можна зустріти спеціальні мазі з бодягою. Такі засоби зручно брати з собою і змащувати забите місце, якщо ви знаходитесь не вдома і не маєте можливості робити компреси.
6
Можна взяти свіжу полин і стовкти її, щоб з'явився сік. У такому вигляді прикласти до опухлих місцю і забинтувати. Намагайтеся міняти траву частіше, не допускаючи її висихання. У зимовий час можна скористатися саморобної маззю. Для цього потрібно взяти жирну основу (це може бути вазелін, свинячий або інший тваринний жир) і додати сік полину в співвідношенні 4: 1.
7
Дуже дієвими є й такі натуральні засоби, як капуста і цибуля. Капустяний лист можна просто прив'язати до удару. Лук потрібно натерти на тертці і прикласти отриману кашку на припухлість, зверху обмотавши плівкою. Краще такий компрес залишити на все ніч - на ранок буде відчутний результат.
8
У випадку, якщо компреси та інші способи не допомагають, і припухлість не сходить протягом тривалого періоду часу, потрібно обов'язково звернутися до лікаря. Можливо, це не простий забій, а серйозніша травма (наприклад, перелом), яка вимагає кваліфікованого лікування.