Як подивитися температуру відеокарти.

Відеокарта, як і будь-який внутрішній елемент комп'ютера, нагрівається під час роботи. Високі показники температури, близькі до критичної або перевищує її, можуть служити причиною виходу відеокарти з ладу або постійної перезавантаженні Windows і збоїв під час роботи комп'ютерних ігор і додатків, що використовують 3D-графіку.
Інструкція
1
Щоб уникнути поломки відеокарти, часом спостерігайте за її температурою в холостому і діючому режимах. Багато тестери комп'ютерних пристроїв та складальники ПК рекомендують програму Everest, але вона є платною і має безліч функцій, що не відносяться до відеокарти. Для аналізу тільки відеокарти краще використовувати безкоштовну програму GPU-Z. Вона практично не займає місця на жорсткому диску (близько 1 Мб) і розпізнає всі сучасні відеокарти.
2
Після установки програми запустіть її. На екрані з'явиться невелике віконце під назвою "TechPowerUp". У головній вкладці "Graphic card" ви побачите всю основну інформацію про вашу відеокарту. А температура в режимі реального часу відображається на наступній вкладці - "Sensors". Виберіть її і знайдіть пункт "GPU Temperature". У ньому відображена температура відеокарти на даний момент часу. Поле "GPU Temp. # 1 "показує температуру ядра графічної карти.
3
Після того, як ви натиснете хрестик «закрити», програма не завершить свою роботу, а перебуватиме в треї близько іконки годин, тому ви завжди можете викликати її в потрібний момент.Максімальную робочу температуру відеокарти ви можете дізнатися в інтернеті або у виробника, зв'язавшись з ним через форму зворотного зв'язку на його сайті.
Корисна порада
Не дивуйтеся цифрам в 70-80 градусів Цельсія. 70 градусів Цельсія є невисокою температурою для 3D, 50 градусів - для 2D.